قیمت گلکسی A50 سامسونگ اعلام شد؛ رقیب جدی میان رده های هواوی

قیمت گلکسی A50 سامسونگ اعلام شد؛ رقیب جدی میان رده های هواوی

گلکسی A50 سامسونگ با قیمتی مناسب در اروپا روانه بازار فروش می شود. گوشی های هوشمند گلکسی A50 در کنار نسخه ارزان تر گلکسی A30 سامسونگ مدتی پیش رونمایی شد و به زودی وارد بازار فروش می شود.فروش این گوشی هوشمند از چند روز آینده در اروپا آغاز می شود و رنگ صورتی آن نیز مدتی دیگر وارد بازار فروش خواهد شد.

کمپانی سامسونگ قیمت میان رده جدید خود را 350 یورو اعلام کرده است، این قیمت مشابه بسیاری از محصولات کمپانی رقیب یعنی هواوی است و این گوشی هوشمند میان رده سامسونگ برای فروش در بازار جهانی کار بسیار سختی خواهد داشت. در سال جاری سامسونگ گوشی های هوشمند سری A خود را گسترش داده تا بتواند در رقابت با هواوی در بازار جهانی فروش خوبی را به دست آورد.

گلکسی A50 سامسونگ چه قابلیت هایی دارد؟

گلکسی A50  سامسونگ دارای پنل صفحه نمایش آمولد است. این گوشی هوشمند میان رده از دوربین سه گانه بهره می برد و دوربین سلفی 25 مگاپیکسلی این محصول پاسخی مناسب برای کیفیت بالای میان رده های چینی برای دوربین های سلفی خواهد بود.

کمپانی سامسونگ ظاهری بسیار زیبا را برای این گوشی هوشمند میان رده انتخاب کرده و بهره مندی از بردیگی صفحه نمایش قطره ای شرایط بسیار خوبی را برای کاربران رقم خواهد زد و بدون شک از نظر ظاهری مورد استقبال کاربران قرار می گیرد.

گلکسی A50 سامسونگ به زودی وارد بازار ایران نیز خواهد شد اما سامسونگ هنوز خبر رسمی در مورد عرضه این گوشی هوشمند در خاورمیانه اعلام نکرده است.

نظر شما در مورد میان رده های جدید سامسونگ چیست؟ آیا این گوشی هوشمند می توان رقیبی جدی برای میان رده های هواوی محسوب شود؟

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها