گوشی ارزان قیمت بخریم یا میان رده؟ کدام را بخریم؟

تنوع گوشی های هوشمند موجود در بازار ایران در مقایسه با سال گذشته بسیار کاهش پیدا کرده است و کمتر خبری از برندهایی مانند اچ تی سی، سونی و ال جی به گوش می رسد. همچنین بحث کاهش تنوع محصولات موجود در بازار به همراه افزایش عجیب قیمت گوشی های موبایل، موضوعی است که کمتر مورد بررسی قرار گرفته است. در این مطلب قصد داریم به بررسی این سوال مهم بپردازیم که گوشی ارزان قیمت بخریم یا میان رده؟ فارغ از هر برندی این سوال اهمیت بسیاری دارد.
برای بررسی و پاسخ به سوال گوشی ارزان قیمت بخریم یا میان رده؟ باید علاوه بر حدود هزینه موجود برای خرید یک محصول، به مقرون به صرفه بودن آن نیز توجه کرد. در بازار این روزهای موبایل، گوشی هوشمند کمتر از یک میلیون و 500هزار تومان را باید یک گوشی ارزان قیمت در نظر گرفت، در نتیجه اگر قصد خرید یک گوشی هوشمند را دارید، پیشنهاد می کنیم فارغ از هر برندی به بررسی ارزش خرید آن بپردازید. اگر قصد خرید گوشی های میان رده را دارید مقاله ” بهترین گوشی های میان رده در سال 2019 ” می تواند برای شما مفید باشد.
به طور کلی و در شرایط حال حاضر بازار موبایل، به نظر می رسد خرید یک گوشی میان رده، مناسب تر از گوشی ارزان قیمت خواهد بود. به عنوان مثال شما برای خرید یک گوشی هوشمند ارزان قیمت باید حدود 2میلیون تومان هزینه کنید که امکانات خاصی را هم در اختیار شما قرار نمی دهد. از طرفی با قیمتی در حدود یک میلیون گران تر می توان از یک گوشی میان رده با امکانات مناسب تر بهره برد که بدون شک یک خرید مقرون به صرفه به شمار می رود.
گوشی ارزان قیمت بخریم یا میان رده؟ کدام را بخریم؟
 

از برند هوآوی کدام گوشی موبایل را بخریم؟

در این بخش گوشی های سری آنر را در کنار محصولات هوآوی قرار دادیم. حال تصور کنید گوشی های هوشمند آنر 7 اس و آنر 7 سی با تفاوت قیمتی کمتر از یک میلیون تومان در بازار ایران موجود هستند اما امکانات آنر 7 سی بسیار بالاتر از انتخاب های دیگر است و بدون شک گوشی هوشمند میان رده هوآوی مقرون به صرفه تر خواهد بود.

در سامسونگ شرایط چگونه است؟

در سامسونگ نیز شرایط همین گونه است و باید گوشی های ارزان قیمت را کمتر از 2میلیون تومان در نظر گرفت و گوشی های از 2 تا 6میلیون تومان، میان رده محسوب می شوند. گوشی های مدل سری جی سامسونگ در این بخش قرار می گیرند و کاربران می توانند با پرداخت قیمتی در حدود 2میلیون و 600هزار تومان موبایل جی 6 را خریداری کنند که ارزش خرید بسیار بالاتری در مقایسه با نسخه های ارزان قیمت تر دارد.
به طور کلی پاسخ سوال گوشی ارزان قیمت بخریم یا میان رده؟ توصیه ما خرید یک گوشی میان رده است که می تواند امکانات بسیاری را برای کاربران فراهم کند. در حال حاضر گوشی های مقرون به صرفه خوبی در بازار ایران موجود است که خرید آنها بیشتر از گوشی های ارزان قیمت توصیه می شود.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها