چرا کاربران گوشی اندروید نیاز به برنامه Your phone در ویندوز ۱۰ دارند؟

چرا کاربران گوشی اندروید نیاز به برنامه Your phone در ویندوز 10 دارند؟

اپلیکیشن Your phone که در ویندوز ۱۰ وجود دارد، می تواند ارتباطی میان کامپیوتر و گوشی اندروید شما برقرار کند. این برنامه برای کاربران اندرویدی نیز بسیار برنامه کاربردی است و به شما اجازه می دهد که فایل های خود به صورت وایرلس بین کامپیوتر و گوشی منتقل کنند. همگام سازی هشدارها و ویژگی های میرور صفحه نیز برای این برنامه در راه هستند.

کاربران اندروید بهترین ادغام را دریافت می کنند

برنامه Your phone یک برنامه قدرتمند و نادیده گرفته شده از ویندوز ۱۰ است که بسیار کاربردی است. اگر شما یک کاربر Android هستید، می توانید از این برنامه  برای درست کردن متن  به طور مستقیم از رایانه خود استفاده کنید، همه اعلان های گوشی خود را مشاهده کرده و عکس ها را سریع انتقال دهید. اگر تلفن و رایانه مناسب دارید، حتی می توانید از برنامه تلفن خود برای آینه (mirror) کردن صفحه گوشی خود روی کامپیوتر استفاده کنید و اسکرین آن را بر روی رایانه خود مشاهده کنید.

متاسفانه کاربران آیفون هیچ کدام از این موارد را دریافت نخواهند کرد. محدودیت های اپل از این سطح یکپارچگی جلوگیری می کند. کاربران آیفون می توانند برنامه Your phone را برای ارسال صفحات وب بین گوشی اندروید خود و رایانه های شخصی استفاده کنند.اپلیکیشن Your phone که در ویندوز 10 وجود دارد، می تواند ارتباطی میان کامپیوتر و گوشی اندروید

چگونه این برنامه را نصب کنم؟

برنامه Your phone به طور پیش فرض در ویندوز ۱۰ نصب شده است، اما می توانید آن را از فروشگاه مایکروسافت نیز دانلود کنید (درصورتی که آن را پاک کرده اید). برای راه اندازی این برنامه از منوی استارت اپلیکیشن Your phone را پیدا کنید و با وارد شدن اکانت مایکروسافت خود روی Continue بزنید. همین برنامه را روی گوشی اندروید خود با همان اکانت نصب کنید. سپس به بخش نصب رفته و در نهایت allow را بزنید تا گوشی شما را به کامپیوتر وصل کند و طی آن بتوانید به راحتی فایل و عکس ها را از طریق اپلیکیشن انتقال دهید.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

لیست قیمت محصولات در کالاسودا

اخبار