اخبار

گوشی تاشوی سامسونگ مزین به بیکسبی 3.0 خواهد بود

گوشی تاشوی سامسونگ مزین به بیکسبی 3.0 خواهد بود

کالاسودا - گوشی های هوشمند قابل انعطاف سامسونگ قرار بود که اوایل ماه جاری عرضه شوند، اما این موضوع به دلایلی به تاخیر افتاده است. انتظار می رود که در سه ماهه اول سال 2019، احتمالا در ماه مارس این گوشی عرضه خواهد شد. اکنون به نظر می رسد که جزئیات بیشتری در خصوص این دستیار صوتی ارائه می شود؛ یک ویژگی جدید که ما از دستگاه انتظار داریم.

بیکسبی 3.0 چیست؟

بر طبق گزارش ها از سایت Sammobile در کره مشخص شد که این گوشی هوشمند قابل انعطاف با نسخه جدید دستیار صوتی بیکسبی 3.0 رونمایی خواهد شد. اوی سوک چانگ، معاون شرکت سامسونگ در این خصوص گفته است که «بیکسبی جدید در حال حاضر در سری جدید گوشی های هوشمند تاشوی سامسونگ رونمایی خواهد شد».

بیکسبی، دستیار صوتی جدید سامسونگ در رقابت با دستیارهای صوتی ای مانند الکسا آمازون، گوگل اسیستنت، سیری اپل و کورتانا مایکروسافت است. تا کنون بررسی ها در مورد این دستیار صوتی سامسونگ مثبت نبوده و به همین دلیل به نظر می رسد که سامسونگ در تلاش است تا آن را مفیدتر کند.

همه این موارد در حالی است که با گذشت یک سال از زمان معرفی اولین نسخه، سامسونگ به بهانه رونمایی گلکسی نوت 9 دومین نسخه بیکسبی را با تغییراتی قابل توجه همچون بهبود پردازش زبان طبیعی و آگاهی متقابل رونمایی کرد، اما جالب است که هنوز بسیاری از کاربران در پی یافتن راهی برای غیر فعال کردن یا حداقل تغییر کاربری کلید اختصاصی در نظر گرفته شده برای فراخوانی این دستیار هوشمند هستند و بیشتر از اینکه خواهان استفاده از این دستیار باشند آن را غیر فعال می کنند.گوشی های  تاشو هوشمند قابل انعطاف سامسونگ

همکاری با توسعه دهندگان شخص ثالث

یکی از این تغییرات شامل این است که به توسعه دهندگان اجازه داده می شود که اپلیکیشن هایی برای این دستیار دیجیتال طراحی کنند، کاری شبیه به کار آمازون که برای توسعه دهندگان شخص ثالث برای ایجاد مهارت ها در دستیار صوتی خود به انجام رسانده است.

اینکه آیا این کار موجب استفاده بیشتر از این دستیار در گوشی های سامسونگ می شود یا خیر، اما ممکن است نسخه جدید حاوی ویژگی های جذابی باشد که کاربران را ترغیب به استفاده از آخرین نسخه بیکسبی در گوشی تاشوی خود کند. به این ترتیب سامسونگ با یک تیر دو نشان می زند و هم دستیار صوتی خود را عرضه می کند و هم اولین گوشی تاشوی خود را که مزین به این دستیار است را عرضه می کند.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا