گوشی تاشوی موتورولا در راه است

گوشی تاشوی موتورولا در راه است

گوشی تاشوی موتورولا به نام Razr در راه است. موتورولا تائید کرده است که نسخه ای تمام لمسی تاشو از یک گوشی نمادین طی سال جاری رونمایی خواهد شد.

اولین گوشی تاشوی موتورولا احتمالا تابستان سال آینده رونمایی شود. یک گزارش جداگانه در مورد این گوشی می نویسد که این گوشی قیمت 1500 دلاری دارد. موتورولا به تازگی یک تلفن تاشو مشابه با مدل Razr که سال 2000 ارائه شد ثبت کرده است.

تاریخ عرضه چه زمانی است؟

به نظر می رسد با توجه به رونمایی اولین گوشی های تاشوی سامسونگ و هواوی، موتورولا نیز به این موضوع نزدیک شده و در حال کار روی اولین گوشی تاشوی خود است تا بتواند در میان محصولات رقبا یکه تازی کند. تاریخی که برای  رونمایی این گوشی در نظر گرفته شده هنوز مبهم است، اما احتمالا تابستان سال جاری برای این رونمایی در نظر گرفته شود.

موتورولا قرار است که در ماه ژوئن گجت های جدید خود را رونمایی کند، احتمالا در آن مراسم در مورد توسعه گوشی های تاشو خود نیز اطلاعاتی را در اختیار رسانه ها قرار خواهد داد و آنها را با ریز جزئیات این گوشی ها آشنا خواهد کرد.گوشی تاشوی موتورولا به نام Razr در راه است

مدل الهام گیرنده گوشی تاشوی موتورولا

بسیاری از ما گوشی های تاشو برند موتورولا در سال های گذشته را به یاد داریم و این برند را که از اکنون متعلق به لنوو است، به عنوان پادشاه تولید گوشی های تاشو می شناسیم. یکی از این گوشی های مدل Razr بود که اکنون به نظر می رسد که گوشی تاشوی موتورولا از این مدل الهام خواهد گرفت.

پتنتی نیز از جانب این شرکت به ثبت رسیده است که نشان می دهد که این گوشی احتمالا از نمایشگر داخلی بهره خواهد بود و از طراحی مشابه Razr استفاده خواهد کرد. این طرح مفهومی بلندپروازانه است و باید دید تا چه حد عملی خواهد شد. در این طرح حسگر اثر انگشت روی قاب پشتی است و دوربین پشتی نیز جلوی درب جلو باز خواهد شد.گوشی های مدل Razr بود که اکنون به نظر می رسد که گوشی تاشوی موتورولا از این مدل الهام خواهد گرفت.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها