موبایل

گوشی موبایل Nova 4 با مدل Nova 3 چه تفاوت هایی دارد؟

گوشی موبایل Nova 4 با مدل Nova 3 چه تفاوت هایی دارد؟

کالاسودا - گوشی موبایل Nova 4 که در روزهای پایانی سال 2018 به صورت رسمی معرفی شد، یکی از مهم ترین گوشی های هوشمند سال جاری خواهد بود که بدون شک فروش بسیار خوبی را برای این کمپانی به همراه خواهد آورد. امروز قصد داریم به بررسی تفاوت های موجود میان این دو میان رده بسیار پرطرفدار بپردازیم.

دوربین؛ Nova 4 در بخش دوربین اصلی قدرتمندتر است

دو گوشی موبایل ذکر شده در بخش دوربین تفاوت هایی با یکدیگر دارند؛ موبایل Nova 4 با سه لنز دوربین اصلی روانه بازار فروش می شود. این گوشی هوشمند با لنزهای 48، 16 و 2 مگاپیکسلی به فروش می رسد و دوربین سلفی 25 مگاپیکسلی این محصول نیز بدون شک برای کاربران جالب توجه خواهد بود. وجود این لنزها علاوه بر کیفیت بسیار خوب برای این محصول، هیجان بسیار جالبی را نیز برای کاربران به همراه خواهد داشت. گوشی موبایل Nova 4 قابلیت فیلمبرداری 4K را نیز برای کاربران فراهم کرده است که برای گوشی های میان رده هواوی یک اتفاق خوب به شمار می رود.

این شرایط در حالی است که نسخه قبلی این گوشی موبایل (Nova 3) با لنزهای 16 و 24 مگاپیکسلی به عنوان یک میان رده قدرتمند در سال 2018 به شمار می رفت، اما بدون شک در مقابل گوشی موبایل Nova 4 قابلیت خاصی نخواهد داشت. البته این موضوع را باید در نظر گرفت که موبایل Nova 3 با دو لنز دوربین سلفی امکانات عکاسی بیشتری را برای کاربران مهیا خواهد کرد.دوربین؛ Nova 4 در بخش دوربین اصلی قدرتمندتر است

پردازنده؛ وجه مشترک گوشی موبایل Nova 4 با مدل Nova 3

گوشی موبایل Nova 4 با پردازنده کایرین 970 رونمایی شد. این پردازنده روی گوشی هوشمند Nova3 نیز به کار گرفته شد و توانست مورد توجه کاربران قرار گیرد. گوشی موبایل Nova 4 با هشت گیگابایت رم نرم افزاری اولین میان رده هواوی است که با این رم روانه بازار فروش شده است.

بهره مندی گوشی موبایل Nova 4 از حفره صفحه نمایش

گوشی موبایل Nova 4 با مدل Nova 3 از نظر صفحه نمایش تفاوت های خاصی ندارند و هر دو از صفحه نمایش های بالای شش اینچ با رزولوشن فول اچ دی پلاس بهره می برند. البته این موضوع را در نظر بگیرید که گوشی موبایل Nova 4 از حفره صفحه نمایش بهره می برد و شرایط ایده آلی را مطابق با نیاز کاربران رقم خواهد زد.

از نظر ظرفیت باتری نیز این دو گوشی هوشمند شرایط مشابهی را برای کاربران رقم می زنند و تفاوتی میان دو گوشی پرفروش هواوی در سال 2018 و 2019 وجود ندارد. این موضوع را نیز باید در نظر بگیرید که گوشی موبایل Nova 4 480 یورو قیمت دارد و حدود 80 یورو از موبایل Nova3 گران تر است. با این وجود حضور سه لنز دوربین و به روزرسانی سیستم عامل در کنار رم نرم افزاری بالاتر، شرایط را به سود Nova 4 به پایان می رساند.بهره مندی گوشی موبایل Nova 4 از حفره صفحه نمایش

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

مطالب مرتبط

برو بالا