موبایل

گوشی موبایل Nova 4 با مدل Nova 3 چه تفاوت هایی دارد؟

گوشی موبایل Nova 4 با مدل Nova 3 چه تفاوت هایی دارد؟

کالاسودا - گوشی موبایل Nova 4 در روز های پایانی سال 2018 به صورت رسمی معرفی شد. این گوشی هوشمند یکی از مهم ترین گوشی های هوشمند سال جاری خواهد بود و بدون شک فروش بسیار خوبی را برای کاربران به همراه خواهد آورد. امروز قصد داریم به بررسی تفاوت های میان دو گوشی میان رده بسیار پرطرفدار بپردازیم.

دوربین قدرتمتد موبایل Nova 4 شگفت انگیز است

موبایل Nova 4 با سه لنز دوربین اصلی روانه بازار فروش می شود، این گوشی هوشمند با لنز های 48، 16 و 2 مگاپیکسلی به فروش می رسد و دوربین سلفی 25 مگاپیکسلی این محصول نیز بدون شک برای کاربران جالب توجه خواهد بود.وجود این لنز ها علاوه بر کیفیت بسیار خوب برای این محصول هیجان بسیار جالبی را نیز برای کاربران به همراه خواهد داشت. گوشی موبایل Nova 4 قابلیت فیلم برداری 4K را نیز برای کاربران فراهم کرده که برای گوشی های میان رده هواوی یک اتفاق خوب به شمار می رود.

این شرایط در حالی است که نسخه قبلی این گوشی موبایل با لنز های 16 و 24 مگاپیکسلی در سال 2018 به عنوان یک میان رده قدرتمند به شمار می رفت، اما بدون شک در مقابل گوشی موبایل Nova 4 قابلیت خاصی نخواهد داشت. البته این موضوع را باید در نظر گرفت که موبایل Nova 3 با دو لنز دوربین سلفی امکانات عکاسی بیشتری را برای کاربران مهیا خواهد کرد.

بهره مندی گوشی موبایل Nova 4 از حفره صفحه نمایش

پردازنده ؛ وجه مشترک گوشی موبایل Nova 4 با مدل Nova 3

گوشی موبایل Nova 4 با پردازنده کایرین 970 رونمایی شد. این پردازنده روی گوشی هوشمند Nova3 نیز به کار گرفته شد و توانست مورد توجه کاربران قرار گیرد. گوشی موبایل Nova 4 با هشت گیگابایت رم نرم افزاری اولین میان رده هواوی است که با این رم روانه بازار فروش شده است.برای بررسی nova 4 با ما همراه باشید.

گوشی موبایل Nova 4 با مدل Nova 3 از نظر صفحه نمایش تفاوت های خاصی ندارند و هر دو از صفحه نمایش های بالای شش اینچ با رزولوشن فول اچ دی پلاس بهره می برند، البته این موضوع را در نظر بگیرید که گوشی موبایل Nova 4 از حفره صفحه نمایش بهره می برد و شرایط ایده الی را مطابق با نیاز کاربران رقم خواهد زد.

از نظر ظرفیت باتری نیز این دو گوشی هوشمند شرایط مشابهی را برای کاربران رقم می زنند و تفاوتی میان دو گوشی پرفروش هواوی در سال 2018 و 2019 وجود ندارد. این موضوع را نیز باید در نظر بگیرید که گوشی موبایل Nova 4 480 یورو قیمت دارد و حدود 80 یورو از موبایل Nova3 گرانتر است. با این وجود حضور سه لنز دوربین و به روز رسانی سیستم عامل در کنار رم نرم افزاری بالاتری شرایط را به سود Nova 4 به پایان می رساند.

دوربین؛ Nova 4 در بخش دوربین اصلی قدرتمندتر است

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا