کدام گوشی های اکسپریا سونی اندروید 10 را دریافت می کنند؟

کدام گوشی های اکسپریا سونی اندروید 10 را دریافت می کنند؟

در اینجا نام برخی از گوشی های اکسپریا سونی که انتظار می رود به روزرسانی های اندرویدی 10 را دریافت کنند ، آورده شده است.

هنگامی که گوگل آپدیت اندروید 10 را در اختیار تولیدکنندگان گوشی های همراه قرار می دهد، سونی معمولا اعلام می کند که کدام گوشی ها واجد شرایط دریافت این نسخه از اندورید هستند، اما این بار بنا به دلایلی این اتفاق به تعویق افتاده است. اکنون سونی این لیست را اعلام کرده است.

پرچمداران 2018 و  2019 در صدر

بدیهی است افرادی که پرچمداران اکسپریا در سال های 2018 و 2019 را خریداری کرده اند، احتمالا انتظار دارند که در ماه های اینده شاهد این اندروید در گوشی خود باشند.

با این وجود ممکن است گوشی های هوشمند میان رده و آن پرچمدارانی که در سال 2017 رونمایی شده اند، این آپدیت را دریافت نکنند و هنوز نمی دانیم که آیا قرار است آنها در این مقطع به اندروید 10 به روز رسانی شوند یا موکول به زمان دیگر می شود. خوشبختانه یک شرکت مخابراتی ژاپنی به نام NTT DoCoMo لیستی از گوشی های اکسپریا منتشر کرد که به روز رسانی های اندرویدی 10 را دریافت می کنند.

پرچمداران 2018 و  2019 در صدر

لیست گوشی های سونی دریافت کننده اندروید 10

همانطور که تصور می کنید ، لیست NTT DoCoMo تنها گوشی هایی را در این لیست اورده است که در پورتفولیوی خود دارد و نشانی از  Xperia 10 و Xperia 10 Plus در ان دیده نمی شود. اما ما انتظار داریم سونی این گوشی ها را به اندروید 10 آپدیت کند.

این اپراتور ژاپنی تائید کرد که گوشی های هوشمند اکسپریا سونی که در زیر به آن اشاره شده است، اندروید 10 دریافت می کنند: Xperia XZ2, Xperia XZ2 Compact, Xperia XZ2 Premium, Xperia XZ3, Xperia 1, and Xperia 5.

لیست گوشی های سونی دریافت کننده اندروید 10

منتظر اخبار رسمی باشید

همچنین یک گوشی هوشمند دیگر به نام  Xperia Ace وجود دارد که منحصر به فرد  این لیست است ، اما جای نگرانی در این مورد نیست. ما هنوز از سونی خبری رسمی در این مورد نشنیده ایم ، اما حداقل می توان گفت که  اکنون ایده ای از برنامه های این شرکت برای به روز رسانی های آینده این شرکت داریم. به خاطر داشته باشید که لیست NTT DoCoMo ناقص است ، بنابراین به احتمال زیاد دستگاه های اضافی با توجه به به منطقه و لوکیشن کاربران اضافه می شوند.

منتظر اخبار رسمی باشید

شما کدامیک از این گوشی ها را دارید و آخرین مدلی از سونی که توانستید در بازار ایران خریداری کنید کدام مدل بود؟

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها