گوشی های میت 10 پرو به اندروید 9 ارتقا می یابند

گوشی های میت 10 پرو به اندروید 9 ارتقا می یابند

گوشی های میت 10 پرو به اندروید 9 ارتقا می یابندکالاسودا – هوآوی که ماه گذشته رابط کاربری EMUI 9.0 را معرفی کرد و انتظار کاربران از این رابط کاربری هماهنگی با ویژگی های اندروید پای یا اندروید 9 بود.

در واقع رابط کاربری جدید هوآوی مبتنی بر اندروید پای و بر اساس سه ویژگی اصلی سادگی، لذت ‌بخشی و پایداری طراحی شده و در کنار تمرکز بر این اهداف پیشرفت ‌هایی در سایر بخش نیز داشته است. رابط کاربری EMUI 9 برای استفاده از تمام صفحه گوشی ‌هایی با اندازه بزرگ طراحی شده است.

همچنین در قسمت هایی مانند تنظیمات و دیگر برنامه‌ های پیش ‌فرض نصب شده روی گوشی اشکال و تصاویر هنری و مناسبی به کار رفته است. رابط کاربری جدید EMUI 9 به طور شگفت ‌انگیزی ساده شده و می ‌توانیم به آسانی با آن کار کنیم. تعداد کلی منو‌ها و زیرمنوهای این رابط کاربری به طرز قابل توجهی کاهش یافته است که با ویژگی های ساده سازی اندروید پای سازگار است.

اکنون خبرها حاکی از آن است که به روز رسانی این اندروید قرار است طی دو هفته آینده برای گوشی های میت 20 پرو عرضه شود. این شرکت همچنین کاربران گوشی های دیگر از جمله دستگاه های میت 10 پرو را نیز سورپرایز کرده و صاحبان ورژن های BLA- L09 و BLA-L29 که عمدتا در اروپا فروخته می شوند، می توانند صاحب این به روز رسانی باشند.

ویژگی های جدید با کمک اندروید پای

با توجه به اخبار یک منبع موثق، رابط کاربری EMUI 9.0 دارای حالت های جدیدی برای تعویض چند وظیفه ای میان اپلیکیشن ها و نسخه بهبود یافته GPU Turbo است. با استفاده از اندروید پای، ویژگی های دیگری مانند “سلامت دیجیتال” یا Digital Wellbeing در تنظیمات این رابط کاربری جدید اضافه خواهد شد. در اندروید ۹ یک مجموعه از ویژگی ‌های جدید تحت عنوان سلامت دیجیتال افزوده شده که قرار است موجب اصلاح سبک استفاده‌ کاربر از گوشی هوشمند شود. به عنوان مثال ویژگی مزاحم نشوید در این نسخه تکامل یافته و حالا در ساعات مورد نظر کاربر تمامی اعلان ‌ها را مسدود خواهد کرد.

دیگر نوآوری های این اندروید عبارتند از باتری پیشرفته با پشتیبانی از هوش مصنوعی، پشتیبانی و استفاده از فضای حاشیه ای بالای صفحه، روشنایی انطباقی، طراحی مجدد نوار تنظیم حجم صدا می توان اشاره کرد، ضمن اینکه بهبودهایی نیز در امنیت این سیستم عامل دیده می شود. این آپدیت برای گوشی های میت 10 پرو در دو مدل BLA-L09C432E4R1P8B108 و BLA-L29C432E4R1P8B108 عرضه می شود. برای دریافت این به روز رسانی شما باید 2.2 گیگابایت فضای داخلی برای دانلود داشته باشید. سری گوشی های Mate 10 Pro هواوی جز اولین گوشی هایی بودند که به جز گوشی های پیکسل 2 گوگل با اندروید 8 به بازار عرضه شدند که اکنون می توانند به اندروید 9 به روز رسانی شوند.

 با ما در کانال تلگرام کالاسودا به روز باشید