گوشی های هوآوی در سال 2019 بی رقیب می شوند

گوشی های هوآوی در سال 2019 بی رقیب می شود

گوشی های هوآوی در سال 2019 بی رقیب می شوندکالاسودا- گوشی های هوآوی در سال 2019 جهش بسیار مورد توجهی را تجربه خواهند کرد. امروز یکی از مدیران ارشد هوآوی مصاحبه ای انجام داد که طی آن خبرهای شگفت انگیزی در اختیار کاربران قرار گرفت. به نظر می رسد هوآوی با استراتژی های منحصر به فرد خود به زودی به رقیبی بسیار جدی برای سامسونگ در بخش پرفروش ترین برند موبایل تبدیل شود.

طی صحبت های آقای Walter Ji، ابتدا این موضوع مطرح شد که هوآوی در سال 2019 تمرکز خاصی روی بخش دوربین عکاسی خواهد داشت. در حال حاضر نیز برترین دوربین گوشی های موبایل در اختیار برند چینی هوآوی است. در بخش دیگری از مصاحبه وی اعلام شد که هوآوی گوشی هوشمند منعطف خود را در سال 2019 روانه بازار فروش خواهد کرد. این گوشی هوشمند بدون شک از اینترنت نسل پنجم بهره برده و رقیبی جدی برای گوشی منعطف سامسونگ خواهد بود.

گوشی های هوآوی در سال 2019 چه شرایطی را رقم می زنند؟گوشی های هوآوی در سال 2019 چه شرایطی را رقم می زنند؟

این دو بخش تقریبا برای بسیاری از علاقه مندان این برند چینی قابل پیش بینی بود، اما خبر جالب توجه اینکه امروز اعلام شد هوآوی قصد دارد یک گوشی موبایل با قابلیت 10 برابر زوم اپتیکال را روانه بازار فروش کند. در حال حاضر در این بخش، گوشی های هوشمند با قابلیت زوم اپتیکال سه و پنج برابر، رقابت جالب توجهی با یکدیگر دارند.

بخش دیگر صحبت های وی به تمرکز هوآوی روی گوشی های پرچمدار اشاره دارد و اینکه هوآوی روی موبایل های میان رده، کمتر فناوری جالب و قدرتمندی را مورد استفاده قرار می دهد. علت این موضوع را می توان برتری گوشی های پرچمدار هوآوی نسبت به پرچمداران سایر برندها دانست. لازم به ذکر است که هوآوی در سال های اخیر سود بسیار خوبی از فروش پرچمداران خود به دست آورده است.

موضوع دیگر این مصاحبه در مورد استفاده نکردن هوآوی از سیستم عامل اندروید گو بود که به نظر می رسد هوآوی هیچ گاه قصد استفاده از این سیستم عامل را ندارد. طبق اخبار و صحبت های موجود، این برند چینی علاقه مند به استفاده از سیستم عامل اندروید همراه با رابط کاربری منحصر به فرد خود است.

با توجه به اخبار پیرامون برندهای هوآوی و سامسونگ به نظر می رسد سال 2019 سال بسیار جالبی برای پرچمداران در بخش دوربین های عکاسی گوشی های موبایل باشد.

با این تفاسیر به نظر می رسد با حضور پرچمدار سال آینده هوآوی که پی 30 خواهد بود، بتوانیم وجود اولین پرچمدار گوشی های موبایل با چهار لنز دوربین را تجربه کنیم. نظر شما در مورد ویژگی های مورد استفاده توسط برند هوآوی برای گوشی های سال 2019 چیست؟

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها