اخبار

گوشی های هوشمند Razer در فروشگاه Best Buy به فروش میرسد

کالاسودا - کالاسودا – فروش تلفن های Razer در فروشگاه Best Buy اغاز شد. اولین دستگاه موبایل شرکت Razer برای فروش در سایت Best Buy قرار میگیرد.

این شرکت پیش از این از طریق دیگر فروشگاه های انلاین  دیگر از قبیل مایکروسافت و آمازون به فروش رسیده بود. تنها راه که مشتریان بالقوه بتوانند قبل از خرید گوشی را امتحان کنند و با ان کار کنند، این است که به دنبال یک فروشگاه خرده فروشی مایکروسافت در شهر خود باشند. اما اگر میخواهند قید امتحان با گوشی را بزنند، میتوانند گوشی های Razer را از سایت خرده فروشی آنلاین Best Buy نیز بخرند.

این شرکت همچنین وعده داده است که گوشی های این برند را به مدت ۲۴ ساعت با تخفیف و به قیمت ۵۹۹ دلار به فروش خواهد رساند. بدین ترتیب قیمت تخفیف خورده ی این گوشی برای فروشگاه های انلاین آمازون و مایکروسافت برای مشتریان در آمریکای شمالی موجود خواهد شد.

اگر برنامه خرید این گوشی را در Best Buy دارید، به یاد داشته باشید که در این بازه با تخفیف ۱۰۰ دلاری مواجه خواهید شد که رقم بسیاری خوبی است. لیست تلفن های همراهی که شرکت Razer از طریق این خرده فروشی اینترنتی عرضه میکند در سایت این شرکت اورده شده است.

با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

مطالب مرتبط

برو بالا