اخبار

نوکیا تا پایان ماه در مسکو گوشی های جدید خود را رونمایی می کند

کالاسودا- کالاسودا- کمپانی   HMD Global به نظر قصد دارد گوشی های هوشمند جدیدی تحت برند نوکیا وارد بازار جهانی کند. امروز این کمپانی دعوتنامه های مطبوعاتی را برای وب سایت ها و برخی خبرگزاری ها ارسال کرد و آن ها را برای کنفرانس خود در تاریخ ۲۹ ماه می واقع در شهر مسکو روسیه دعوت کرد. در این مراسم بیشتر مدیران ارشد برند HMD Globa حضور خواهند داشت و می توان این مراسم را یکی از بزرگترین وقایع این کمپانی بعد از همکاری با برند نوکیا دانست.

با وجود اینکه در این دعوت نامه  به هیچ محصول خاصی اشاره نشده است نوکیا مدتی پیش اعلام کرده بود به زودی گوشی های نسل جدید خود را وارد بازار فروش خواهد کرد و باید دید هدف از این دعوت نامه و مراسم معرفی چه محصولاتی خواهد بود.

کمپانی اچ ام دی مدتی پیش اعلام کرد رویه ساخت گوشی های هوشمند خود با نام نوکیا را جدی تر از گذشته دنبال خواهد کرد و در سال اخیر نیز شاهد رشد بسیار خوب این برند قدیمی بودیم. شواهد موجود نیز نشان می دهد اچ ام دی گلوبال قصد دارد سه گوشی با شماره مدل TA-1075، TA-1105 و TA-1116 در این مراسم معرفی شود. این گوشی ها مربوط به نسل جدید موبایل های هوشمند نوکیا ۲ ، نوکیا ۳ و نوکیا ۵ خواهد بود.

البته در سال جاری قرار بود نوکیا طی یک مراسمی گوشی های نوکیا ۲ ،نوکیا ۳ ،نوکیا ۵ و نوکیا ایکس ۶ را به صورت همزمان معرفی و رونمایی کند اما به واسطه برخی ومشکلات ایجاد شده برای این برند در ساخت محصول جدید خود کمپانی اچ ام دی اعلام  کرد نوکیا ایکس ۶ مدتی دیر تر وارد بازار جهانی خواهد شد.

با این وجود باید منتظر خبر های رسمی از سوی این کمپانی در مورد این مراسم باشیم. آیا نوکیا سورپرایز دیگری برای کاربران و طرفداران خود خواهد داشت یا به معرفی چند محصول قابل پیش بینی خود اکتفا می کند باید تا روز ۲۹ می صبر کنیم.

با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

مطالب مرتبط

برو بالا