چطور گوشی هوشمند آیفون خود را سریعتر شارژ کنیم؟

0
201
چطور گوشی هوشمند آیفون خود را سریعتر شارژ کنیم؟

یکی از بزرگترین مشکلات گوشی های هوشمند آیفون به خصوص محصولات نسل های قبل این برند مشهور سرعت شارژ شدن این گوشی های هوشمند است. البته این موضوع پس از عرضه گوشی های هوشمند نسل جدید این برند که از قابلیت شارژ سریع بهره می برند برطرف شد. با این وجود قصد داریم به مرور روش هایی بپردازیم که باعث می شود گوشی هوشمند آیفون خود را سریعتر شارژ کنیم.

بک راه برای افزایش سرعت شارژ شدن گوشی های هوشمند آیفون استفاده از کابل های تایپ سی آیفون به همراه آداپتور های با ولتاژ بالا است البته این موضوع را در نظر بگیرید که خرید این شارژر می تواند قیمت بسیار بالایی برای کاربران داشته باشد. در این بخش قصد داریم به مرور روش های بپردازیم که بیشتر مورد استقبال کاربران قرار می گیرد. البته قبل از آغاز این مطلب بهتر است بیان کنیم که برخی از این روش ها ممکن است به گوشی موبایل آسیب بزند و بهتر است تنها زمانی که برای شارژ شدن گوشی هوشمند زمانی که بسیار عجله دارید از این روش ها استفاده کنید.

استفاده از پاوربانک 2 آمپر

یکی از موضوعاتی که باعث می شود بتوانیم گوشی هوشمند آیفون خود را سریعتر شارژ کنیم استفاده از پاوربانک های 2 آمپری است. بیشتر پاوربانک ها یک و دو آمپری هستند. اگر قصد دارید گوشی هوشمند خود را سریعتر شارژ کنید بدون شک استفاده از پاوربانک های 2 آمپری می تواند شرایط بسیار خوبی را برای شما ایجاد کند.چطور گوشی هوشمند آیفون خود را سریعتر شارژ کنیم

استفاده از شارژر آیپد

اگر شارژر آیپد به همراه دارید می توانید از این شارژر برای سرعتر شارژ شدن گوشی هوشمند خود استفاده کنید. البته این موضوع را در نظر داشته باشید که بهتر است از آداپتور این شارژر به همراه کابل خود بهره ببرید زیرا ممکن است امکان شارژ برای گوشی هوشمند شما وجود نداشته باشد.

استفاده از آداپتور های شارژ سریع گوشی های اندرویدی

کابل شارژ گوشی های هوشمند اندرویدی با گوشی های هوشمند آیفون متفاوت است و نمی توان آن ها را جایگزین یکدیگر کرد با این وجود می توانید از آداپتور این شارژر ها استفاده کرده و از طریق کابل خود به شارژ کردن سریعتر گوشی موبایل آیفون بپردازید. این موضوع در افزایش سرعت شارژ شدن این گوشی های هوشمند تاثیر بسیار زیادی دارد و می توانید در مدت زمان کمی گوشی هوشمند خود را شارژ کنید.

به طور کلی روش های یاد شده تنها برای زمانی مناسب هستند که برای شارژ شدن دستگاه خود زمان بسیار کمی دارید و در حالت عادی و استفاده روزمره از موارد یاد شده بدون شک تاثیر منفی روی گوشی هوشمند شما خواهد داشت.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها