مشخصات جدیدی از گوشی هوشمند شیائومی می 9 به صورت غیر رسمی منتشر شد

0
316
مشخصات جدیدی از گوشی هوشمند شیائومی می 9 به صورت غیر رسمی منتشر شد

ظاهر گوشی هوشمند شیائومی می 9 به صورت غیررسمی فاش شد. شیائومی قصد دارد در سال 2019 فروش پرچمداران خود را افزایش دهد از این رو تدابیر بسیار جالبی اندیشیده است. جدا شدن برند ردمی و ساخت گوشی های میان رده توسط یک زیر برند، اتفاق مهمی برای این برند محسوب می شد. حال تصاویری منتشر شده است که به نظر می رسد به زودی با خاص ترین پرچمدار این کمپانی چینی رو به رو خواهیم شد.

گوشی هوشمند شیائومی می 9 با چه ظاهری روانه بازار فروش می شود؟

در ماه های اخیر تصاویر متفاوتی در مورد گوشی هوشمند شیائومی می 9 منتشر شده است اما به نظر می رسد تصاویری که به تازگی در اختیار کاربران قرار گرفته به واقعیت بسیار نزدیک تر است. این تصاویر به خوبی نشان می دهد که این کمپانی چینی قصد دارد پرچمدار خود را با حسگر اثر انگشت روی قاب پشتی دستگاه روانه بازار فروش کند. جایگاه این حسگر به نظر به واسطه رضایت کاربران در مورد جایگاه اثر انگشت در قاب پشتی دستگاه است.

در کنار جایگاه حسگر اثر انگشت موضوع دیگری که جلب توجه می کند، دوربین سه گانه این گوشی هوشمند است. شیائومی در این گوشی خود از ساختار عمودی برای لنزهای دوربین استفاده کرده است و باید دید استفاده از سه لنز می تواند شرایط ایده آلی را برای کاربران رقم بزند یا خیر؛ هرچند شیائومی در سال های اخیر نتوانسته است موفقیت خاصی در بخش دوربین به دست آورد.گوشی هوشمند شیائومی می 9 با چه ظاهری روانه بازار فروش می شود؟

با مشاهده تصاویر منتشر شده به این موضوع پی می بریم که در این تصاویر دو حفره وجود دارد که کاملا ناشناخته است. شیائومی در مورد این موضوع صحبتی انجام نداده است اما به نظر می رسد قصد دارد پرچمدار خود را به صورت ماژولار روانه بازار فروش کند.

گوشی هوشمند شیائومی می 9 با چه سخت افزاری روانه بازار فروش می شود؟

جدا از اطلاعاتی که با استفاده از این تصاویر به دست آمده است، این گوشی هوشمند در بخش سخت افزاری به نظر شرایط بسیار خوبی را برای کاربران ایجاد کند. شیائومی در سال های اخیر از پردازنده های پرچمدار کمپانی کوالکام بهره برده و به نظر می آید این گوشی خود را با پردازنده اسنپدراگون 855 و رم های بالای هشت گیگابایتی روانه بازار فروش کند. شایان ذکر است که این گوشی هوشمند با اندروید 9 و آخرین رابط کاربری کمپانی شیائومی روانه بازار فروش می شود.

بر اساس شایعات منتشر شده، این گوشی هوشمند در نیمه اول سال 2019 روانه بازار فروش می شود. باید دید شیائومی می تواند از طریق این گوشی هوشمند پرچمدار سود خوبی به دست آورد و خود را به سومین برند پرفروش جهان تبدیل کند یا خیر.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از