گوشی هوشمند وان پلاس 6T با چه قیمتی روانه بازار فروش می شود

گوشی هوشمند وان پلاس 6T با چه قیمتی روانه بازار فروش می شود

گوشی هوشمند وان پلاس 6T با چه قیمتی روانه بازار فروش می شودکالاسودا- گوشی هوشمند وان پلاس 6T به زودی روانه بازار فروش می شود و در سال های اخیر فروش بسیار خوبی را با عرضه محصولات خود تجربه کرده است. به نظر می رسد در روز هایی که پرچمداران تمام برند های با قیمت های بسیار بالا روانه بازار فروش می شوند وان پلاس نیز قصد دارد محصولات خود را با قیمت های بالاتری روانه بازار فروش کند.

گوشی های این برند در گذشته با چه قیمت های روانه بازار می شدند؟

در سال های اول عرضه این گوشی های هوشمند وان پلاس اولین محصول خود را با قیمت 299 روانه بازار فروش کرد این برند در کمتر از یک دهه قیمت گوشی های خود را نزدیک دو برابر رسانده است، قیمت هایی که همچنان در مقابل ویژگی های این برند باز هم مقرون به صرفه خواهد بود. قیمت این گوشی هوشمند به صورت رسمی اعلام نشده بدون شک این گوشی هوشمند با قیمتی بالای 500 دلار در اختیار کاربران قرار است. طبق آخرین شایعات باید شاهد عرضه گوشی هوشمند وان پلاس 6T با قیمتی در حدود 600 دلار در اختیار کاربران قرار گیرد، البته این قیمت بدون شک برای ارزان ترین نسخه این محصول خواهد بود.

گوشی هوشمند وان پلاس 6T ویژگی های خوب زیادی دارد اما پرچمدار سال جاری وان پلاس به دلیل استفاده از دو لنز دوربین همچنان باعث ناراحتی کاربران شده است، کاربرانی که البته هنوز اطلاعات زیادی در مورد این محصول در بخش دوربین ندارد، اما با این حال قابلیت های مناسب این گوشی هوشمند که در بیشتر قسمت ها در مقایسه با نسخه قبلی قدرتمند تر شده است باعث می شود این گوشی موبایل فروش خوبی را تجربه کند.

گوشی هوشمند وان پلاس 6T با چه قیمتی روانه بازار فروش می شود

گوشی هوشمند وان پلاس 6T ؛ برادر ناتنی OPPO R17

در سال های اخیر پرچمدار این دو برند شباهت های بسیاری را با یکدیگر دارند و ویژگی های زیاد این دو موبایل باعث می شود که کاربران بتوانند برخی ویژگی های پرچمدار وان پلاس را از روی پرچمدار اوپو تشخیص داد با این وجود در سال جاری یک تفاوت بزرگ میان این دو موبایل وجود دارد و آن هم استفاده از سه لنز دوربین توسط شرکت اوپو است، سه لنزی که در موبایل OnePlus 6T به چشم نمی خورد.

آیا گوشی هوشمند وان پلاس 6T در بخش دوربین ضعیف خواهد بود؟

همانطور که بیان شد بسیاری از کاربران انتظار عرضه پرچمدار وان پلاس با سه لنز دوربین را داشتند که این شرکت خبر از دو لنز دوربین به کاربران داد. به نظر می رسد وان پلاس گوشی هوشمند خود را با دو لنز 20 و 12 مگاپیکسل روانه بازار فروش خواهد کرد که هنوز اطلاعات زیادی در مورد این لنز ها در دسترس نیست. در بخش دوربین سلفی نیز شاهد یک لنز 25 مگاپیکسلی هستیم لنزی که به احتمال زیاد یکی از برترین دوربین های سلفی سال را رقم زند.

با عضویت در صفحه اینستاگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها