بررسی ویژگی های گوشی هوشمند تاشوی سامسونگ که ممکن است از آن بی خبر باشید ​

بررسی ویژگی های گوشی هوشمند تاشوی سامسونگ که ممکن است از آن بی خبر باشید ​

گوشی هوشمند گلکسی Fold سامسونگ یکی از خاص ترین گوشی های هوشمند سال به شمار می رود، این گوشی هوشمند تاشو در کنار این موضوع که اولین گوشی موبایل منعطف سامسونگ است، ویژگی های بسیار جالبی دارد که می تواند روی خرید این گوشی هوشمند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. از این رو قصد داریم به بررسی ویژگی های خاص گوشی هوشمند تاشوی سامسونگ بپردازیم، البته این موضوع را به خاطر داشته باشید که برخی از این ویژگی ها به نوعی نقطه ضعف این گوشی هوشمند به شمار می روند.

مدتی پیش موضوعاتی در مورد نقاط ضعف صفحه نمایش این گوشی هوشمند منتشر شده که این موضوع دور از ذهن نبود زیرا این گوشی هوشمند اولین محصول منعطف در میان گوشی های این برند کره ای به شمار می رود و بدون شک در آینده ای نزدیک شاهد عرضه محصولات بسیار قدرتمندتر خواهیم بود

شماره 1

موضوع اولی که در مورد این گوشی هوشمند مورد بررسی قرار  گرفته است. بحث چرخش صفحه نمایش است. زمانی که قصد استفاده از گوشی هوشمند تاشوی سامسونگ را دارید به خصوص زمانی که یک بازی را اجرا می کنید و انتظار دارید حالت چرخشی صفحه نمایش فعال شده و بازی خود را اجرا کنید. صفحه نمایش شما حالت ثابت دارد و در این گوشی منعطف خبری از چرخش صفحه نمایش نیست. این موضوع بدون شک برای برخی از گیمر ها آزار دهنده است و به نظر در نسخه های آینده برطرف می شود.

شماره 2

بسیاری از برنامه های کاربردی از صفحه نمایش گوشی موبایل گلکسی فولد پشتیبانی نمی کنند. به عنوان مثال زمانی که یک نرم افزار را در حالتی که گوشی موبایل شما صفحه نمایش کوچکتری دارد به نظر جالب توجه است اما زمانی که صفحه نمایش این گوشی را در حالت بزرگتر قرار می دهید. بخش بسیار زیادی از صفحه نمایش در کناره های نرم افزار سیاه می شود و باید منتظر به روز رسانی های مختلفی برای این گوشی هوشمند باشیم.

شماره 3

زمانی که گوشی هوشمند در حالت صفحه نمایش کوچکتر قرار دارد به نظر کیفیت عکاسی مطابق انتظار نیست با این وجود زمانی که از تمام صفحه نمایش این محصول بهره می بریم کیفیت تصاویر گرفته شده بسیار جالب توجه است به نوعی که تفاوت خاصی میان تصاویر گرفته شده توسط این گوشی هوشمند و گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ احساس نمی شود. این موضوع البته به صفحه نمایش این گوشی هوشمند مربوط می شود که این مشکل نیز به نظر به صورت نرم افزاری بهبود پیدا خواهد کرد.

شماره 4

زمانی که گوشی هوشمند را در حالت صفحه نمایش بزرگ قرار می دهید، بخش خارجی صفحه نمایش به هیچ وجه کار نمی کند و این موضوع به نوعی نقطه ضعف به شمار می رود، رقیب گلکسی فولد یعنی میت ایکس هواوی در این بخش شرایط بسیار بهتری را برای کاربران ایجاد می کند.

شماره 5

گوشی هوشمند منعطف سامسونگ به وسیله یک آهن ربا بسیار محکم تا بسته می شود با این حال به سادگی می توان با یک دست به صفحه نمایش بزرگتر گوشی موبایل دسترسی پیدا کرد البته برای باز و بسته کردن صفحه نمایش نیاز است که چند انگشت خود را برای این کار استفاده کنیم و به نظر بهتر بود سامسونگ شرایط جذاب تری را برای باز و بسته کردن صفحه نمایش در نظر می گرفت.

شماره 6

موضوعی که کمتر مورد توجه کارشناسان در مورد این گوشی هوشمند قرار گرفت و به مرور پس از عرضه این محصول جالب توجه بود بررسی این موضوع است که به دلیل حضور آهن ربای بسیار قدرتمند این گوشی هوشمند در بخش تاشدن صفحه نمایش زمانی که این محصول در کنار اشیای فلزی قرار می گیرد می تواند آن ها را به سمت خود جذب کند و ممکن است گوشی هوشمند گران قیمت سامسونگ شما را با مشکلاتی جدی رو به رو سازد.

در بخش اول این مقاله به نقاط ضعف گوشی هوشمند تاشوی سامسونگ پرداختیم، البته برخی از این مشکلات به دلیل نوبودن فناوری گوشی های منعطف قابل پیشبینی بود، با این وجود همانطور که بیان شد این گوشی هوشمند ویژگی های بسیار خوبی نیز دارد که در بخش دوم این مقاله به مرور آن ها می پردازیم.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها