اخبار

با مشخصات سخت افزاری گوشی هوشمند HTC Exodus 1 آشنا شوید

با مشخصات سخت افزاری گوشی هوشمند HTC Exodus 1 آشنا شوید

کالاسودا - با مشخصات سخت افزاری گوشی هوشمند HTC Exodus 1 آشنا شویدکالاسودا- ویژگی های گوشی هوشمند HTC Exodus 1 فاش شد. کمپانی اچ تی سی این روز ها شرایط سختی را تجربه می کند و به دلیل ضررهای مالی بسیار زیاد مورد تمسخر شرکت های بسیاری قرار گرفت، حال امروز کمپانی مشهور یاد شده جزییات بیشتری از این گوشی هوشمند منتشر کرد.

گوشی هوشمند HTC Exodus 1 با چه سخت افزاری در اختیار کاربران قرار می گیرد؟

بر اساس اخبار موجود این گوشی هوشمند یا صفحه نمایش 6 اینچی و رزولوشن کواد اچ دی پلاس در اختیار کاربران قرار می گیرد. این صفحه نمایش خبر از یک گوشی هوشمند پرقدرت را به کاربران می دهد و این موضوع نیز با بررسی ادامه ویژگی های این گوشی هوشمند مشخص می شود.

کمپانی اچ تی سی گوشی هوشمند HTC Exodus 1 ر به پردازنده اسنپدراگون 845 مجهز می کند این پردازنده مشهور تضمینی برای عملکرد این گوشی هوشمند خواد بود. گوشی هوشمند HTC Exodus 1 تنها در یک نسخه روانه بازار فروش می شود و باید شاهد عرضه این محصول با حافظه داخلی 128 گیگابایت و رم نرم افزاری 6 گیگ باشیم. تا این بخش از مشخصات این محصول به طور کلی شاهد یک پرچمدار با ویژگی بسیار جالبی هستیم. اما بزرگترین نگرانی مربوط به دوربین این محصول خواهد بود. دوربینی که با توجه به لنز های قدرتمند برند های رقیب به نظر ضعف بزرگ این محصول خواهد بود.

با مشخصات سخت افزاری گوشی هوشمند HTC Exodus 1 آشنا شوید

گوشی هوشمند HTC Exodus 1 دارای دو لنز 12 و 16 مگاپیکسلی است. این دو لنز بدون شک شرایط خوبی را برای کاربران ایجاد خواهد کرد اما بعید است محصول خاص اچ تی سی بتواند شرایط رقابت با برند های دیگر را داشته باشد و لنز دوربین سلفی این محصول نیز هشت مگاپیکسل خواهد بود.

با توجه به اخبار موجود این محصول با اندروید هشت در اختیار کاربران قرار می گیرد و حضور باتری 3500 میلی آمپری نیز شرایط خوبی را برای کاربران ایجاد خواهد کرد. قیمت این گوشی هوشمند 960 دلار خواهد بود و این قیمت دقیقا به اندازه 0.15 بیتکوین است. این گوشی هوشمند در کشور های محدودی روانه بازار فروش می شود و فروش این محصول از ایالات متحده آغاز می شود و در بیشتر کشور های اروپایی نیز به فروش خواهد رسید.

با این وجود بیشتر قیمت این محصول برای قابلیت مبتنی بر بلاک چین و تجارت ارز های دیجیتالی است و کمتر کاربری را باید مشاهده کنیم که از این مسائل استفاده نخواهد کرد و به دلیل ویژگی های این محصول گوشی موبایلی با این قیمت را خریداری کنند.

با عضویت در صفحه اینستاگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

مطالب مرتبط

برو بالا