گوشی پرچم دار 5G کمپانی ZTE به زودی رونمایی می شود!

گوشی پرچم دار 5G کمپانی ZTE به زودی رونمایی می شود!

به تازگی خبرهای جالب توجه ای در مورد شرکت های مختلف صنعت گوشی منتشر می شود و در تازه ترین خبر به نظر می رسد که کمپانی ZTE به زودی از گوشی پرچم دار 5G خود رونمایی خواهد کرد.

رونمایی محصولات جدید کمپانی ZTE در مراسم MWC

ما تا مراسم MWC سال 2019 حدودا یک هفته دیگر فاصله داریم اما اگر تقویم به ما درست بگوید ، در شروع تا پایان این مراسم شاهد رونمایی های بسیاری از سوی شرکت ها و برندهای بزرگ دنیای گوشی هستیم و حالا به نظر می رسد که شرکت ZTE هم قصد دارد در این مراسم شرکت کند و در تاریخ 25 فوریه روز دوشنبه از محصول جدید و جذاب خود پرده برداری کند.

رونمایی از دو گوشی جدید کمپانی ZTE

اگرچه هنوز مشخص نیست که این کمپانی قصد دارد تا از یک یا دو گوشی در این مراسم رونمایی کند ولی مطمئن هستیم که گوشی جدید Axon و یک گوشی پرچم دار 5G در راه خواهد بود. معنی این موضوع این است که گوشی جدید Axon دارای اینترنت 5G خواهد بود و این تنها بخشی از قابلیت های آن است و شکی نیست باید منتظر جزئیات جذاب تری در مورد این گوشی ها باشیم.

مسائل و اتفاقات کمپانی ZTE و آمریکا

در هر صورت ما منتظر محصولات جدید شرکت ZTE هستیم. بعد از مدت ها درگیری با آمریکا و تحریم ها علیه این کشور ، باید دید که در نهایت با چه محصولی نگاه ها را به خود خیره خواهند کرد. البته در مورد تحریم های آمریکا برای این شرکت به نظر می رسد که دائمی و اساسی باشد و شاید این شرکت دیگر به بازار آمریکا فکر نکند. برای بخش اروپا هم باید این محصولات جدید بررسی شوند.رونمایی از دو گوشی جدید کمپانی ZTE

گوشی پرچم دار 5G و مشکلات آن

به طور کلی انگیزه های این شرکت قابل ستایش بوده و رونمایی از این گوشی ها می تواند قدم بزرگی برای بازگشت دوباره کمپانی ZTE باشد. البته باید به این موضوع هم اشاره کنیم که حتی اگر از گوشی پرچم دار 5G این شرکت نیز رونمایی شود هنوز شرکت مخابراتی خاصی برای ارائه این اینترنت وجود ندارد ولی گفته می شود پیاده سازی این امر در اروپا امکان پذیر خواهد بود.

بنچ مارک گوشی جدید ZTE

تا آنجایی که در مورد شایعات و حرف ها مطمئن هستیم باید بگوییم که بنچ مارک گوشی ZTE Axon 10 Pro به تازگی در سایت های مختلف منتشر شده و همین موضوع می تواند بیانگر رونمایی از گوشی فوق العاده و جذاب و جدید این شرکت باشد.

باید دید که در نهایت چه اتفاقی در مورد محصولات جدید این کمپانی رخ خواهد داد و در مراسم روز دوشنبه این شرکت چه محصولاتی رونمایی خواهد شد. همه ما منتظر هستیم که محصولاتی جذاب از سوی این شرکت رونمایی شوند و همین موضوع می تواند هیجان ما را نسبت به این مراسم بیشتر و بیشتر کند.

نظر شما در مورد محصولات جدید کمپانی ZTE چیست؟ آیا این محصولات می توانند نگاه کاربران را به خود جلب کنند؟

منتظر نظرات شما دوستان در بخش کامنت ها هستیم.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها