گوشی Honor V30 مسافر اروپا خواهد شد؟

0
147

گوشی Honor V30 این روزها در شایعات مختلفی حضور دارد و اخیرا نیز خبر رسیده است که این گوشی با گرفتن مجوز رسمی TENNA و ارائه لیست حاملین آینده، پرچمدار بعدی شرکت آنر است که احتمالا همین ماه در چین رونمایی خواهد شد.

اخذ نشان تجاری

به گزارش کالاسودا و به نقل از جی اس ام آرنا،  منابعی اعلام کرده اند که این گوشی ممکن است به سمت بازارهای اروپا نیز هدایت شود. منبع مورد نظر ما همچنین به اخذ نشان تجاری اشاره کرده است که هواوی اولین بار در ژوئن امسال  آن را اتخاذ کرده است.

این موارد همچنین توسط EUIPO ( دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا) تائیده شده و تحت قانون محافظت از مالکیت معنوی در خصوص علائم تجاری Cine-lens و Camera matrix قرار می گیرد. اینجاست که موضوع جالب می شود.

گوشی Honor V30

چیدمان دوربین ماتریسی

وجود این برندها به ما انتظار گوشی ای در حد میت 30 پرو را می دهد. در یک اعلانیه خبری نیز به دوربین 18 میلی متری 40 مگاپیکسلی با فاصله کانونی f/1.8 اشاره شده است. منبع ما ادعا می کند که همان ماژول دوربین به عنوان بخشی از چیدمان دوربین ظاهر خواهد شد.

مشخصات احتمالی لنزها در گوشی Honor V30

هنوز مطمئن نیستیم که این گوشی چه مشخصات دیگری دارد، تنها انتظار می رود که نسخه وانیلی رنگ این گوشی که به زودی تصاویر آن منتشر خواهد شد حداقل دارای یک سنسور 60 مگاپیکسلی است. با توجه به تعداد مگاپیکسل های عجیب و غریب تنها می توانیم فرض کنیم که این به نوعی به سنسور فعلی 40 مگاپیکسلی RYYB هواوی مرتبط است.

تنها چیزی که ما حقیقتا از این منبع دستگیرمان شده است، این است که “دوربین ماتریسی” چیزی جدید و هیجان انگیز است که در گوشی میت 30 پرو نبوده است و اولین حضور خود را در آنر V30 و یا V30 pro جشن می گیرد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها