گوشی Nio سال ۲۰۲۳ می‌آید

خودروساز معروف Nio ضمن رونمایی از جدیدترین خانه خود{Nio House} با طراحی اختصاصی در دونگ گوآن چین خبر داد گوشی متفاوتی را در سطح اپل راهی بازار خواهد کرد.

به گزارش کالاسودا، ویلیام لی مدیر برند Nio در گفت و گو با مقامات محلی و مشتریان از پیشرفت زیاد در پروژه گوشی هوشمند گفت و اینکه دو تیم اختصاصی یکی در شانگهای و دیگری در شنزن روی آن کار می‌کنند.

ظاهرا گروهی از مشتریان منتخب برند Nio به گوشی اولیه دسترسی یافته و روی آن آزمایشاتی انجام داده‌اند.

گفته می‌شود نتایج حاصله دلگرم کننده بوده و گوشی Nio از نظر عملکرد و ویژگی کاملا هم تراز با آیفون اپل است.

از آنجایی که Nio به معرفی اولین گوشی خود نزدیک می‌شود، بدیهی است که روی ایده‌های طراحی برای مدل ۲۰۲۴ هم در حال کار باشد و قرار است هر سال یک گوشی جدید راهی بازار کنند.

به گفته کارشناسان گوشی گرانقیمت سال آینده به فروش خواهد رسید که نتیجه ناامیدی این برند از سازندگان موبایل به ویژه اپل است که علیرغم وجود فناوری در همه گوشی‌ها، اجازه نمی‌دهند مجموعه کاملی از اتصالات و یکپارچه سازی در حوزه هوشمند انجام شود.

واقعیت این است که برند Nio به دنبال ارائه زندگی کامل دیجیتال و یکپارچگی کامل میان گوشی، خودرو و خانه است تا همه ابزار را بهم متصل کند.

در این میان برند اپل و حتی گوشی‌های اندرویدی نتوانسته‌اند انتظارات Nio را برآورده سازند و به همین دلیل آنها قصد دارند گوشی اختصاصی خود را با مشخصات مذکور عرضه کنند.

گفتنی است این شرکت می‌خواهد ۸ خودروی الکتریکی در بازار داشته باشد و مدل‌های آتی روی پلتفرم EV 2.0 ارتقا خواهند یافت.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها