گوشی Oppo Find X2 Pro با بدترین دوربین سلفی در بین پرچمدارهای 2020

در مارس امسال کمپانی Oppo از سری Oppo Find X2 رونمایی کرد و این سری در قالب گوشی‌های Oppo Find X2 و X2 Pro وارد بازار شدند. هر دو پرچم دار قابلیت‌های خوبی را ارائه کردند و دوربین‌های قدرتمندی داشتند. Oppo Find X2 Pro با دوربین اصلی خود به یکی از بالاترین رده‌های DxOMark دست یافت، اما دوربین سلفی آن ناامید کننده بود.

به گزارش کالاسودا و به نقل از GizChina، حداقل روی کاغذ، این دستگاه دارای یک دوربین سلفی قدرتمند با سنسور 32 مگاپیکسلی 1 / 2.8 اینچی بود؛ با این حال، این سنسور نتوانست تجربه‌ی یک پرچم دار را در اختیار کاربران قرار دهد.

طبق گزارش DxOMark، دوربین سلفی Oppo Find X2 Pro عملکردی پایین‌تر از پرچمداران را نشان می‌دهد. دوربین سلفی این گوشی هوشمند تنها توانست نمره 72 را به دست آورد؛ که حتی از نظر عملکردی مناسب فیلمبرداری نیست.

این گوشی در تست عکس سلفی، در DxOMark نمره 67 را به دست آورد و از نظر عملکرد ضبط فیلم، این گوشی نمره 79 را کسب کرد.

به طور کلی Oppo Find X2 Pro یکی از پایین‌ترین امتیازها در دوربین سلفی را به دست آورد. حتی Meitu T9 در این تست نمره‌ی 73 و آیفون X نمره‌ی 74 را به دست آوردند.

با این وجود، DxOMark اظهار داشت كه X2 Pro در شرایط نورپردازی مناسب برای ثبت سلفی به خوبی عمل می‌کند. علاوه بر این، عملکرد خوبی در ضبط عمیق و تصویربرداری‌های میدانی دارد، به خصوص هنگامی که سوژه از دوربین دور باشد.

با توجه به این نتایج، دوربین سلفی Oppo Find X2 Pro نمره پایین‌تری در بین تمام پرچمداران سالهای 2020 و 2019 آزمایش شده در DxOMark به دست آورده است. حتی برخی از تلفن‌های میان رده مانند نوکیا 7.2 یا Realme X2 Pro کیفیت سلفی بهتری را ارائه می‌دهند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها