اخبار

گوگل از اولین نسخه بتا یوتیوب رونمایی کرد

گوگل از اولین نسخه بتا یوتیوب رونمایی کرد

کالاسودا - گوگل از اولین نسخه بتا یوتیوب رونمایی کردکالاسودا_ به تازگی خبرهای جالبی از سوی شرکت گوگل به گوش می رسد که در نوع خود منحصر به فرد به نظر می رسد. این شرکت قصد دارد از اولین نسخه بتا یوتیوب رونمایی کند.

رونمایی از نسخه بتا یوتیوب 

شرکت گوگل به تازگی توضیحاتی در مورد به روزرسانی های یوتیوب به کاربران خود ارائه کرده است و قصد دارد از نسخه بتا یوتیوب در چند روز آینده رونمایی کند. هدف شرکت گوگل از عرضه این یوتیوب بتا کاربرانی است که تمایل دارند زودتر از بقیه افزونه های آزمایشی این برنامه را استفاده کنند و شاید این افزونه ها اصلا در نسخه اصلی استفاده نشود و صرفا آزمایشی باشند.

دسترسی راحت تمام توسعه دهنده ها به این نسخه

به نظر می رسد که نسخه بتا یوتیوب در دسترس تمام توسعه دهنده ها باشد ولی گوگل از همه درخواست کرده است که افزونه هایی که در این برنامه آزمایش می کنند قبل از تایید به صورت عمومی به کاربران عرضه نکنند.

گوگل از اولین نسخه بتا یوتیوب رونمایی کرد

روش استفاده از نسخه بتا یوتیوب

برای اینکه بتوانید عضو این نسخه بتا یوتیوب شوید باید چند مرحله را طی کنید. به یاد داشته باشید که شما می توانید هر زمان که بخواهید از این برنامه خارج شوید. تنها کافیست به صفحه موردنظر برای این موضوع بروید.

– به صفحه اصلی مربوط به نسخه بتا یوتیوب می روید ( حتما باید وارد اکانت گوگل خود شوید. )

– گزینه Tester را انتخاب می کنید

– به توجه به دستورالعمل از این نسخه استفاده می کنید.

در همین حال به نظر می رسد که نسخه Youtube Go از 100 میلیون دانلود عبور کرده است و بدین ترتیب این برنامه به محبوب ترین برنامه در برنامه های Go تبدیل شد.

امیدواریم که از مطالعه این خبر لذت برده باشید ، شما دوستان می توانید نظرات خود را با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

با عضویت در صفحه اینستاگرام کالاسودا فناورانه زندگی کنید

مطالب مرتبط

برو بالا