گوگل با حذف این ویدئوها از یوتیوب با واکنش جدی روبرو شد

گوگل در سه روز گذشته با حذف صدها ویدئوهای مربوط به بیت کوین و رمز ارزها و برگرداندن برخی از آنها از پلتفرم یوتیوب و تعلیق برنامه کیف پول ارز دیجیتال در گوگل پلی با واکنش‌های جدی رو به رو شده است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از gadgetsnow، چانگ پنگ ژائو، بنیانگذار و مدیر اجرایی شرکت محبوب تبادل رمزنگاری محبوب Binance، گفت: این سیستم عامل‌ها با رویه های خود ارزش زیادی را برای مردم از بین می‌برند.

Mati Greenspan، بنیانگذار گروه تحقیقاتی کوانتوم اکونومی گفت: “فکر می‌کنم همه ما درس‌های ارزشمندی را از این مشکل به دست آورده و آموخته‌ایم. من از این پس شخصاً با احتیاط بیشتری از YouTube و همه فناوری‌های بزرگ استفاده خواهم کرد. ”

پیش از این، یوتیوب گفته بود که به اشتباه فیلم‌ها را از بسیاری از کانال‌های cryptocurrency در سیستم عامل جهانی، از جمله هند حذف کرده است. سخنگوی YouTube در پاسخ به سؤال ET گفت هیچ تغییری در سیاست محتوای ارز دیجیتال حاصل نشده است و این پلت فرم به اشتباه آن را انجام داده است.

سخنگو یوتیوب گفت: “با حجم گسترده‌ای از فیلم‌ها در وب سایت، گاهی اوقات دچار اشتباه می‌شویم. وقتی متوجه شدیم که یک ویدیو را به اشتباه حذف کرده‌ایم آن را به سرعت بازمی گردانیم. ”

یوتیوب پلت فرم ویدیویی متعلق به گوگل همچنین اعلام کرده است که تمام فیلم‌های حذف شده را دوباره بازیابی کرده است. Crypto هند، یک کانال هندی با بیش از 40000 مشترک، گفت که 20 فیلم حذف شده آن دوباره در یوتیوب قرار داده شده است.

YouTube قبلاً محتوا را از کانال‌هایی مانند Crypto India و Tamil Crypto حذف کرده بود و می‌گفت “محتوای مضر یا خطرناک” برآورد شده است. با این وجود برخی از سازندگان گفتند که فیلم‌هایشان هنوز برنگشته است، همچنین برخی اظهار داشتند که فیلم‌های جدیدی از آنها نیز حذف شده است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها