گوگل تلفن های اندرویدی را دستگیر کرد

گوگل تلفن های اندرویدی را دستگیر کرد|کالاسودا

گوگل تلفن های اندرویدی را دستگیر کرد|کالاسودا

کالاسودا_Google’s Android Nearby Connections 2.0 ، نام فناوری جدید شرکت شناخته شده گوگل برای حمایت از کاربران اندرویدی است. افزونه ای که می توان از طریق آن به مدیریت تمامی فعالیت های تلفن همراه پرداخت .

میان افزار Nearby Connections  در نسخه به روز شده خود از روشی متفاوت و ویژه استفاده می کند. روشی که از دو گزینوه حمایتی استفاده می کند. درواقع برای استفاده از این برنامه می توانید از بلوتوث و وای – فای برای شناسایی محصولات الکترونیک محیط اطراف استفاده کنید.

گزینه ای بسیار ارزشمند که پایانی برای تمامی مشکلات کاربران در برقراری ارتباط بین لوازم الکترونیک خواهد بود. اما جذابیت هنای این نسخه جدید به همین جا محدود نمی شود و می توان از طریق این افزار به تمامی وسایل هوشمند محیط اطراف متصل شد. این قابلیت در نگاه اول ساده و غیر مهیج به نظر می رسد . اما ماجرا وقتی جذاب تر می شود که بدانیم این همپوشانی بدون اتصال به اینترنت است.

درواقع کاربر با کمک این قابلیت نیازی به وابستگی به اینترنت ندارد. بلکه می تواند بدون نگرانی در خصوص قطع و وصل اینترنت به مدیریت فعالیت های خود بپردازد.افزون بر این ها از این تکنیک  می توان برای تنظیم دمای اطراف خود، همگام سازی داده های محصولات الکترونیک مختلف بدون نیاز به اتصال به اینترنت و مواردی مشابه استفاده کرد.

ابزار مذکور به خصوص در کلاس های درس و در نشست ها و کنفرانس های مطبوعاتی و خبری قابل استفاده است و انتظار می رود شرکت های مختلف محصولات ارتباطی مبتنی بر آن طراحی کنند. فناوری یاد شده به خصوص در نواحی که خدمات اینترنتی ضعیفی دارند اهمیتی دوچندان پیدا می کند.

نگاهی به قابلیت های متعدد این محصول باعث می شود،آینده ای روشن و پر از موفقیت برای فناوری مبتنی بر این محصول پیش بینی شود.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها