هشدار ورود هکرها به مرورگر شما؛ گوگل کروم خود را آپدیت کنید

0
233
هشدار ورود هکرها به مرورگر شما؛ گوگل کروم خود را آپدیت کنید

گوگل به کاربران خود هشداری مبنی بر آپدیت مرورگر گوگل کروم خود داده است. این شرکت در بیانیه خود بیان کرده است که هکرها می توانند کامپیوتر شما را از طریق یک نقص امنیتی که در این مرورگر وجود دارد و با نصب نرم افزارهای مخرب بدون اطلاع شما هک کنند.

باگی برای گوگل کروم

این باگ از این جهت خطرناک است که تنها کروم شما را هدف قرار می دهد و به دیگر برنامه های شخص ثالث ندارد و از این جهت گوگل به سرعت دست به کار شده و به کاربران خود در مورد این موضوع هشدار داده است تا هر چه زودتر مرورگر کروم خود را آپدیت کنند تا از این نقص امنیتی در امان باشند.

مهندسین امنیتی گوگل به کاربران در خصوص نقص امنیتی توسط هکرها روی نسخه دسکتاپی کروم هشدار داده اند. این هک از طریق بخشی به نام FileReader اتفاق خواهد افتاد و اجازه می دهد تا نرم افزارهایی که در وب سایت ها وجود دارند به داده های ذخیر شده در کامپیوتر کاربر وارد شده و دسترسی داشته باشند. شکاف امنیتی رصد شده در کروم برخلاف نمونه ‌های پیشین مرورگر کروم را به طور مستقیم هدف گرفته است.

گوگل جزئیات بیشتری در مورد این اشکال منتشر نکرده است.. برای جلوگیری از این نقص تنها یک راه حل پیدا کرده و آن آپدیت شده است.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها