گیم پلی بخش ولتا فیفا 20

0
476

بخش جدید ولتا، به زیباترین شکل و واقعی‌ترین شکل ممکن سعی می‌کند تا فوتبال خیابانی را بازسازی کند. کلمه‌ی ولتا (Volta) در زبان اسپانیایی به معنای «بازگشتن» است و طبق گفته‌ی سازندگان FIFA 20، آن‌ها با این بخش جدید می‌خواهند به ریشه‌های بازیکنان فوتبال، یعنی زمین‌های کوچک بازگردند.

در بخش ولتا، بازی‌کننده‌ها خودشان یک بازیکن فوتبال می‌سازند و در زمین‌های کوچک مختلف شروع به بازی کردن می‌کنند. ساخت شخصیت و انتخاب حالت بازی او، بخش مهمی از حالت ولتا خواهد بود؛ طوری که طبق گفته‌ی سازندگان این بخش، ولتا به بازی‌کنندگان اجازه می‌دهد تا هر طور که می‌خواهند سبک و سیاق بازی کردن‌شان را شکل دهند.

از نظر گیم‌پلی، حالت ولتا روند بازی متفاوتی را نسبت به بازی اصلی فیفا دنبال می‌کند. گیم‌پلی این بخش با الهام از بازی‌های خیابانی که در کوچه و خیابان و قفس‌ها بازی می‌شوند، طراحی شده است.

سالن‌های فوتسال هم در بخش ولتا حضور دارند. گیم‌پلی حالت ولتا ساده‌تر از بازی اصلی است و با جهت دادن به آنالوگ می‌توان حرکات جالبی را اجرا کرد. انیمیشن‌های این بخش متفاوت از فیفای اصلی هستند و حتی می‌توان با کمک گرفتن از دیوار، حرکات مختلفی اجرا کرد.

بخش ولتا به بازی‌کننده‌ها اجازه می‌دهد تا بازیکن خود را با انتخاب‌های زیادی شخصی‌سازی کنند؛ از لباس گرفته تا مدل مو و خالکوبی‌های مختلف و حتی شادی‌های پس از گل، می‌توان به بازیکن شخصیت داد و آن را در بخش‌های مخلتف ولتا به تصویر کشید. با پیشرفت در بخش‌های مختلف ولتا و انجام چالش‌های بازی، لباس‌ها و کفش‌ها و مدل‌های موی بیشتری آنلاک می‌کنید.

حالت ولتا را می‌توان هر طور که دوست داشت، تجربه کرد. حالت ۳ به ۳ بدون دروازه بان، حالت ۴ به ۴، حالت ۴ به ۴ بدون دروازه، حالت ۵ به ۵ و همچنین فوتسال حرفه‌ای.

می‌توان بخش ولتا را در چهار حالت مخلتف بازی کرد.

با ما همراه باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از