اخبار

یوبی سافت برنامه های خود را در کنفرانس E3 مشخص کرد

کالاسودا -

کالاسودا- کمپانی مشهور یوبی سافت برخی از برنامه های خود برای کنفرانس E3 2018 به صورت رسمی اعلام کرد،البته این کمپانی در این وبدئوی ۴۵ دقیقه ایی منتشر شده سورپرایز های خود در سال جاری را به نمایش نگذاشت تا کاربران را روز معرفی آن ها در انتظار نگه دارد.

این کمپانی در روز های ۱۱ژوئن تا ۱۴ ام این ماه قصد دارد عنواین بزرگی را نمایش دهد و به نظر یکی از پرقدرت ترین کمپانی های سال ۲۰۱۸ خواهد بود. این شرکت گفته است که اخبار و محتوای جدیدی برای عناوین The Division 2، Beyond Good & Evil 2، For Honor، Skull & Bones، Starlink: Battle for Atlas را در این رویداد به نمایش خواهد گذاشت. عناوینی که در سال گذشته نیز صحبت های زیادی در مورد آن ها وجود داشت اما با این وجود مدتی پیش یوبی سافت اعلام کرد قصد دارد یک بازی بر اساس دنیای آواتار ها بسازد و به نظر برنامه های خود را در این کنفرانس اعلام کند اما تا کنون این کمپانی صحبتی در مورد این موضوع انجام نداده است.

در بسیاری از نظر های کاربران طرفداران این شرکت بی صبرانه در انتظار بازی Splinter Cell هستند و به نوعی این عنوان را می توان برگ برنده این کمپانی مشهور در کنفرانس امسال دانست .

البته برخی عناوین یاد شده مدتی پیش توسط این کمپانی اعلام شد که عرضه آن به سال ۲۰۱۹ موکول خواهد شد. The Division 2 یکی از این بازی ها است و با وجود اینکه کاربران این بازی علاقه بسیاری به عرضه سریع تر این عنوان دارند اما یوبی سافت اعلام کرد برای ساخت این بازی زمان بیشتری لازم دارد و علاقه مندان برای بهره مندی از یک بازی کامل و قدرتمند باید بیشتر منتظر بمانند.

کنفرانس E3 همه ساله در ماه ژوئن برگزار می شود و کمپانی های مشهور به بررسی و معرفی عناوین خود می پردازند. بدون شک این کنفرانس یکی از تاثیر گذار ترین مراسم های شرکت ها و استودیو های بازی سازی است که می توانند با برگزاری یک مراسم با شکوه سال پرسودی را برای خود رقم بزنند

با عضویت در کانال تلگرام کالاسودا در جریان آخرین خبرهای حوزه فناوری قرار بگیرید

مطالب مرتبط

برو بالا