یک ضعف آشکار از به روز رسانی جدیدسیستم عامل IOS

یک ضعف آشکار از به روز رسانی جدید آیفون

یک ضعف آشکار از به روز رسانی جدید آیفونکالاسودا- در چند روز اخیربالاخره  به روز رسانی  IOS 11 برای گوشی های هوشمند آیفون عرضه شد. اما ناتوانی در خاموش کردن وای فای و بلوتوث از طریق قسمت Controll Center بسیار عجیب به نظر می رسد.

در ساعت 21:30 روز سه شنبه جدیدترین به روز رسانی آیفون موسوم به IOS11  برای به روز ترین دستگاه های هوشمند این برند قدرتمند عرضه شد و تغییرات بسیاری در این به روز رسانی وجود داشت. تغییر در صفحه کنترل سنتر، بهبود قابلیت های عکس برداری پرتره و… ویژگی هایی بودند که کاربران را برای  به روز رسانی خود ترغیب می کرد و البته اضافه شدن کیبورد فارسی باعث شدن بسیاری از طرفداران فارسی زبان آیفون برای دریابفت این به روز رسانی لحظه شماری کنند.

با وجود همه پیشرفت هایی این نسخه به روز رسانی یک مشکل وجود دارد .کاربران از طریق کنترل سنتر که در این نسخه به طور کامل تغییر کرده است . توانایی روشن کردن بلوتوث و وای فای را دارند . اما خاموش کردن خیر!!! در واقع این دکمه ها تنها قابلیت قطع ارتباط با دستگاه دیگر یا مودم را دارند. و توانایی خاموش کردن وای فای یا بلوتوث را ندارند. در نگاه اول این یک ضعف بزرگ محسوب می شود که باعث خواهد شد شارژ گوشی همراه به راحتی تخلیه شود اما نکته قابل توجه این است که بدانید مصرف شارژ باتری در زمانی که با مودم یا ذستگاهی متصل نیست و در حالت جستجو هست به شکل جالبی کاهش یافته است و نگرانی زیادی حتی اگر فراموش کنید از قسمت تنظیمات وای فای و بلوتوث خود را خاموش کنید برای شما ندارد . اما به هر حال مطمئنا این مشکل در به روز رسانی های بعدی آیفون به دلیل گزارش های مشابه برطرف خواهد شد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها