10 افزونه پنهان سیستم عامل iOS 12- قسمت دوم

0
800

کالاسودا_ امروز در این مقاله قصد داریم که 10 افزونه پنهان سیستم عامل iOS 12 را به شما معرفی کنیم در نوع خود جذاب است.

در مقاله روز گذشته تعدادی از افزونه های جدید سیستم عامل iOS 12 را به شما معرفی کردیم و امروز هم قصد داریم ادامه این افزونه ها را به شما معرفی کنیم.

1- جستجوی متن آهنگ در اپل موزیک

اگر شما دنبال آهنگی هستید اما متن آهنگ همراه با آن پدیدار نمی شود ، نگران نباشید اپل این موضوع را به خوبی حس می کند و به همین دلی شما در نسخه جدید سیستم عامل iOS 12 می توانید آهنگ ها را بر اساس متن آن جستجو کنید. این موضوع در نسخه بتا این نرم افزار وجود دارد و باید دید که در آینده چه ارتقاهایی برای آن به بازار عرضه می شود.

2- بی صدا سازی اعلان هادر سیستم عامل iOS 12

حالت مزاحم نشوید در خیلی از مواقع کاربردی است اما به یاد داشته باشید که فعال سازی آن از هر کاری راحت تر است. در ارتقا جدید این برنامه شما می توانید زمان بندی نیز برای این حالت داشته باشید ، مثلا تا ساعتی مشخص یا خروج از یک محدوده ای مشخص این حالت فعال باشد.

3- اعلان تحویل پیام بی صدا

سیستم اعلان تحویل پیام به صورت بی صدا مورد علاقه خیلی از کاربران است. شما می توانید با استفاده از این افزونه این کار به راحتی انجام دهید.

4- صدای بهتر با ایرپاد و iPhone

اپل از افزونه ای رونمایی کرده که می تواند جالب توجه باشد. به تازگی ایرپادهای اپل به وسیله نرم افزار تبدیل سمعک می شوند که این موضوع کمک بزرگی به افرادی است که مشکلات شنوایی دارند. شما در بخش تنظیمات گوشی می توانید این افزونه را فعال کنید.

5- بستن تمام برنامه ها با یک اشاره


 

شما در سیستم عامل  iOS 12 می توانید به سادگی این کار را انجام دهید و تنها کافیست به داخل برنامه سوئیچر بروید و تمام برنامه های اضافه را به راحتی ببندید.

6- به روزرسانی اتوماتیک در سیستم عامل iOS12

شاید شما به صورت دستی به روزرسانی سیستم عامل خود را انجام داده باشید ولی در نسخه جدید می توانید این به روزرسانی را به صورت اتوماتیک انجام دهید. تنها کافی است این دستورات را پیگیری کنید :

Settings > General > Software Update > Automatic Updates

در این قسمت با فعال سازی به روزرسانی اتوماتیک مشکلات به راحتی برطرف می شود.

با ما در کانال تلگرام کالاسودا همراه باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها