10 بازی فوق‌العاده‌ای که M1 یا M2 مک می‌تواند اجرا کند

حتی مدل پایه‌ی M1 Macbook Air نسبت به نسل قبلی کنسول‌ها عملکرد عالی تری دارد، با این حال ممکن است از شنیدن این موضوع که رایانه‌های M1 و M2 می‌توانند بازی‌های قوی را اجرا کنند؛ متعجب شوید.

10 بازی قابل اجرا در M1 یا M2 مک

Borderlands 3

به گزارش کالاسودا و به نقل از howtogeek، بازی Borderlands 3 که اواخر سال 2019 منتشر شد، جدیدترین بازی تیراندازی است. این بازی دارای گرافیک بالا و مملو از ویژگی‌های بصری مدرن است. Borderlands 3 حتی در M1 Air کاملاً قابل اجرا است.

Alien: Isolation

Alien: Isolation یکی از بهترین بازی‌های ترسناک و بقا است. این بازی به راحتی بر روی مک بوک ایر M1  اجرا می‌شود و تصویر جذاب را نشان داده و بازی را به حالتی روان به نمایش می‌گذارد.

Divinity: Original Sin 2

Divinity Original Sin 2 بر روی هر سیستم Apple Silicon موجود در بازار اجرا می‌شود و حتی می‌توانید آن را از سال 2018 به بعد روی iPad Pro نیز بازی کنید.

Diablo 3

متأسفانه، Diablo، Diablo 2 و Diablo 2 Resurrected بر روی macOS Catalina و جدیدتر کار نمی‌کنند یا در مورد Resurrected، اصلاً نسخه macOS  وجود ندارند. با این حال، Diablo 3 یک انتخاب عالی است که روی مدل پایه M1 عالی اجرا می‌شود.

Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider با استفاده از تنظیمات متوسط ​​و نرخ فریم 60، وضوح 900×1440 بر روی مدل پایه M1 به خوبی اجرا می‌شود.

DiRT 4

DiRT Rally یکی از بهترین بازی‌های رالی در بازار است و DiRT 4  یکی از بهترین‌های آن است که در سیستم پایه M1، با 30 فریم در ثانیه یا در تنظیمات متوسط ​​رو به بالا  با سرعت 60 فریم در ثانیه اجرا می شود.

 

Disco Elysium

Disco Elysium  یکی از 10 بازی قوی و قابل اجرا در M1 یا M2 مک است که کاملاً بر روی مدل پایه M1 Mac اجرا می‌شود.

 

Bioshock Remastered

سیستم‌های مک‌بوک ۱۳ اینچی اینتل ۲۰۱۹ به لطف پردازنده‌های گرافیکی ضعیف اینتل، برای اجرای بازی اصلی مشکل داشتند.

با اینحال  پردازنده گرافیکی موجود در M1 نسخه ریمستر شده Bioshock را به آسانی اجرا می‌کند.

Cities: Skylines

SimCity بزرگ‌ترین فرنچایز بازی‌های شهرسازی در تاریخ است و Cities: Skylines بهترین مدعی برای تاج و تخت آن است.

این بازی نسبت به سایر از نظر پردازنده بسیار سنگین‌تر است، اما حتی در مدل پایه M1 Airاجرا می‌شود.

MMO Bonus: Final Fantasy XIV

مشهورترین MMORPG World of Warcraft در جهان به خوبی روی M1 و M2 مک اجرا می‌شود. با این حال، Final Fantasy XIV یکی دیگر از MMO فوق‌العاده محبوب است که از Apple Silicon در وب‌سایت پشتیبانی نمی‌کند.

با این حال، ما توانستیم بازی را نصب کنیم و بدون مشکل اجرا شد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها