10 دلیل که باید خانه هوشمند شما آفلاین باشد

خانه‌ هوشمند به دلیل مزایای زیادی مانند راحتی، امنیت و بهره وری محبوبیت بالایی دارند؛ اما از آنجایی که آنلاین هستند، می‌تواند آنها را در معرض خطرات بزرگی قرار دهد.

به گزارش کالاسودا و به نقل از gizchina، در اینجا 10 دلیل وجود دارد که چرا باید خانه هوشمند به صورت آفلاین کار کند.

بالا بردن امنیت

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات خانه‌های هوشمند امنیت است. وقتی دستگاه‌ها به اینترنت وصل می‌شوند، در برابر هک و تهدیدات سایبری آسیب پذیر هستند.

بالا بردن حریم خصوصی

وقتی خانه هوشمند به اینترنت وصل است، ممکن است اطلاعات شما و عادت‌هایتان نشت کند.

بدون قطعی اینترنت

قطعی اینترنت یک مشکل بزرگ است، به خصوص اگر خانه هوشمند شما به اینترنت وابسته باشد. با آفلاین کردن خانه هوشمند؛ حتی اگر اینترنت قطع شود می‌توانید به کار خود ادامه خواهد داد.

هزینهٔ انرژی پایین‌تر

خانه‌های هوشمند با تنظیمات خود از دما گرفته تا چراغ‌ها، در صرفه‌جویی در هزینه‌های قبض کمک می‌کنند. با کار کردن به صورت آفلاین، خانه هوشمند می‌تواند بدون اینترنت این مزایا را نیز ارائه دهد.

بالا رفتن قابلیت اطمینان

وقتی که خانه هوشمند به اینترنت وصل است، فقط زمانی می‌تواند خوب کار کند که اتصال به اینترنت برقرار باشد. با کار کردن به صورت آفلاین، خانه هوشمند شما قابل اعتمادتر است و مشکلات اتصال ندارد.

کنترل بیشتر

وقتی خانه هوشمند آفلاین است، کنترل بیشتری بر دستگاه‌های خود دارید.

بدون مشکلات سازگاری

وقتی خانه هوشمند آفلاین است، دیگر نگران مشکلات سازگاری با دستگاه‌ها یا به‌روزرسانی‌های جدید نیستید.

بدون هزینه اشتراک

برخی از دستگاه‌های خانه هوشمند برای دسترسی به ویژگی‌ها یا خدمات، هزینه اشتراک نیاز دارند. با آفلاین بودن، می‌توانید از این هزینه‌ها دوری کنید.

خودمختاری

یک خانه واقعاً هوشمند باید مستقل باشد. با کار کردن به صورت آفلاین، خانه هوشمند می‌تواند مستقل از اتصال به اینترنت یا هزینه اشتراک کار کند.

بالا رفتن طول عمر

وقتی خانه هوشمند آفلاین است، در برابر تهدیدات سایبری و مشکلات سازگاری آسیب پذیر نیست، و این می‌تواند طول عمر دستگاه‌ها را افزایش دهد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها