10 قابلیت پنهان گوشی‌های سامسونگ

گوشی‌ سامسونگ گلکسی به دلیل داشتن ویژگی‌ های کاربردی زیاد مشهور است که می‌تواند تجربهٔ شما در استفاده از گوشی ارتقا دهد.

لغو تایپ یک کلمه با یک حرکت

به گزارش کالاسودا و به نقل از howtogeek، احتمالاً تایپ اشتباه را با میانبر Ctrl/Command+Z روی رایانه شخصی خود اصلاح می‌کنید.

صفحه‌کلید پیش‌فرض سامسونگ نیز دارای ژست واگرد است. به سادگی دو انگشت خود را روی صفحه کلید در هر جهت بکشید.

استفاده از Good Lock

شاید بهترین راهی که می‌توانید گوشی گلکسی خود را سفارشی کنید، برنامه «Good Lock» سامسونگ باشد.

“Good Lock” مجموعه ای از ماژول‌ها است که عملکرد و سفارشی سازی بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد. می‌توانید نحوه نمایش اعلان‌ها را سفارشی کنید، ساعت بسازید، صفحه چندوظیفه‌ای، نوار پیمایش، صدا، صفحه قفل و … را تغییر دهید.

ویدیوها را با کیفیت بهتر تماشا کنید

با فعال کردن Video Enhancer، گوشی روشنایی صفحه را افزایش می‌دهد و هر زمان که ویدیویی را تماشا می‌کنید، رنگ‌ها را زنده‌تر می‌کند.

تطابق رنگ‌های گوشی با تم

دستگاه‌های گلکسی سامسونگ از مدت‌ها قبل تم داشتند، اما با Android 12 پالت‌های رنگی به دست آوردند. رنگ‌ها از تم شما انتخاب می‌شوند و در قسمت‌های مختلف گوشی اعمال می‌شوند.

دسترسی سریع به میانبرهای برنامه

Edge Panels  یک نوار کناری است که می‌تواند شامل مخاطبین، آب و هوا، یادآورها، ابزارها و حتی کلیپ بورد باشد.

میانبرهای صفحه قفل سامسونگ

شما می‌توانید میانبرهای بیشتری را اضافه کنید. میانبرها در گوشه سمت چپ و راست پایین ظاهر می‌شوند.

میانبرهای برنامه موسیقی

گوشی‌های گلکسی دارای منوی «خروجی رسانه»/“Media Output” هستند. این منو می‌تواند برای میانبرهای برنامه استفاده شود. می‌توانید برنامه‌های رسانه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و همه آنها را در یک مکان داشته باشید.

دسترسی به دکمه شاتر

برنامه دوربین سامسونگ این قابلیت را دارد که از دکمه شاتر شناور استفاده کنید. این بدان معناست که می‌توانید دکمه شاتر را در هر نقطه از صفحه حرکت دهید.

شبیه سازی برنامه‌ها با پوشه امن

“Secure Folder” ممکن است پرکارترین بخش گوشی گلکسی شما باشد.

کاربران تصور می‌کنند این بخش برای پنهان کردن فایل‌های حساس است، اما خیلی بیشتر از این است. می‌توانید از آن برای داشتن چندین نمونه از یک برنامه در گوشی خود استفاده کنید.

Secure Folder در اصل یک محیط جدا از بقیه گوشی است. هر برنامه‌ای که در داخل آن قرار می‌دهید چیزی را با برنامه‌های خارج از پوشه به اشتراک نمی‌گذارد.

حالت بی صدا

این ویژگی در بسیاری از گوشی‌های اندرویدی قرار دارد. هنگامی که این گزینه را فعال کردید، می‌توانید به سادگی گوشی خود را روی صفحه نمایش آن بچرخانید تا تماس را بی صدا کنید. برای آلارم نیز قابل استفاده است.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها