10 مشکل عمده آیفون 12 پرو مکس

0
23805

«مکس تک» بعد از یک ماه استفاده از آیفون 12 پرو مکس ایرادات اساسی این گوشی را درآورده است.

به گزارش کالاسودا، 10 ایرادی که به این گوشی گرفته می‌شود به شرح زیر است:

1 –  نداشتن نرخ تازه سازی تصویری 120 هرتز

2 – سایز فریم تخت و مربعی آیفون 12 پرو مکس بیش از حد بزرگ بوده و خوش دست نیست.

 

3 – نداشتن آدابتور شارژردر جعبه که باید جداگانه تهیه کرد و عدم سازگاری سایر شارژرها{با پورت یو اس بی تایپ سی} به دلیل اختصاصی بودن پورت لایتنینگ

4 – مشکل بعدی با دوربین است که یکی از دلایل متفاوت بودن مکس با بقیه مدل‌ها دوربین است. زوم بیشتر یعنی نور کمتر. مثلا هنگام زوم کردن تصویر خوب عکس نگرفته و در محیط تاریک با زوم، تصویر خروجی بدکیفیت می‌شود. بنابراین کیفیت زوم شات بدتر از آیفون 12 می‌شود در حالی که باید بهتر باشد. همچنین بعد از زوم تصویر تار شده و باید کمی به عقب برگشت تا تصویر واضح شود.

5 – اپل اعلام کرده بود که عکسبرداری در نور کم 87 درصد بهتر شده اما در مقایسه با عکسهای آیفون 12 چنین اختلافی مشاهده نشد. برای گرفتن عکس هم باید صبر کرد و شات را زد که این فاکتور در آیفون عجیب و غریب است.

6 – «شعله زنی» لنز در شب هنگام گرفتن عکس یا فیلمبرداری که بسیار نامانوس است. هم نور رفلاکس دارد و هم نور رفلاکس شده روی لنز افتاده و آزاردهنده می‌شود. نمایش نور اضافی و مبهم هنگام فیلمبرداری به خصوص در شب کریسمس اعصاب خرد کنی خواهد شد.

7 – مشکل بعدی با MagSafe و لوازم جانبی آیفون 12 پرو مکس است. نگهدارنده کارت هم سایز با قاب پشت گوشی نبوده و دائم لیز می‌خورد.

8 – خرید شارژر بی سیم 40 دلاری بی ارزش است چراکه نرخ شارژ بسیار پایین است. شارژر بی سیم تنها 15 دقیقه بهتر از شارژر قدیمی 5 واتی اپل است.{شارژ از صفر تا 100 درصد}

9 – آیفون 12 پرو مکس مشکل داغ شدن و Overheating دارد که ناشی از چیپست 5 نانومتری{چرخش انرژی بیشتر و سریعتر} است و در موقع گیم بازی خود را به خوبی نشان می‌دهد. اغلب سازندگان سیستم خنک کنندگی در گوشی دارند اما آیفون ندارد.

10 – اصرار اپل به استفاده از پورت لایتنینگ کاربران را مایوس ساخته است که در آیفون 12 پرو مکس هم دیده می‌شود.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها