10 کمپانی لجستیکی برتر در اروپا، خاورمیانه و آفریقا

شرکت‌های لجستیک دریایی، هوایی و جاده‌ای و انبارداری فعال  Kuehne+Nagel، DHL، UPS و DSV  در لیست 10 کمپانی لجستیکی برتر در اروپا، خاورمیانه و آفریقا (EMEA) قرار دارند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از supplychaindigital، کمپانی Kuehne+Nagel با بیش از 130 سال فعالیت، یک شرکت لجستیک پیشرو در جهان در لجستیک دریایی، لجستیک هوایی، تدارکات جاده‌ای است.

Kuehne+Nagel

 

DHL

DHL بزرگ‌ترین کمپانی لجستیک قراردادی در جهان است که دربخش انبارداری، حمل و نقل و خدمات یکپارچه فعالیت دارد.

زنجیره تأمین DHL خدمات حمل و نقل باری و لجستیکی، صادرات، واردات، انبارداری، مشاوره، حمل و نقل هوایی، حمل و نقل دریایی و سایر خدمات حمل و نقل را ارائه می‌دهد.

UPS

کمپانی آمریکایی United Parcel Service یک رهبر جهانی در لجستیک است و خدمات خاصی را در سراسر اروپا و همچنین آفریقا ارائه می‌دهد.

 

DSV

DSV A/S یک کمپانی حمل و نقل و لجستیک دانمارکی است که خدمات حمل و نقل جهانی را از طریق جاده، هوا، دریا و قطار ارائه می‌دهد.

 

Posti Group Oyj

گروه Posti یک کمپانی پستی و لجستیکی است که تجارت الکترونیک، بسته، خدمات حمل و نقل بین المللی جاده‌ای، هوایی، دریایی و ریلی و همچنین انبارداری و خدمات تکمیلی را ارائه می‌دهد.

 

DP World

DP World در امارات متحده عربی یکی از بزرگترین کمپانی‌های لجستیکی بندری و باری در جهان است.

 

DB Schenker

Schenker یک کمپانی لجستیک آلمانی و یکی از شرکت‌های تابعه Deutsche Bahn، شرکت راه آهن آلمان است.

 

Gebrüder Weiss

Gebrüder Weiss قدیمی‌ترین کمپانی لجستیکی و حمل و نقل جهان است. این شرکت مستقر در اتریش بیش از 500 سال پیش تأسیس شد.

 

The Suez Canal Authority (SCA)

کانال سوئز دریای مدیترانه را از طریق مصر به دریای سرخ متصل می‌کند و کوتاه‌ترین راه ارتباطی شرق و غرب است. در این میان کمپانی SCA یک کمپانی لجستیک اصلی جهانی در این منطقه است.

 

Aramex

آرامکس از زمان تأسیس خود در سال 1982 یک رهبر جهانی در صنعت لجستیک و حمل و نقل بوده و دارای 600 دفتر در 65 کشور جهان است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها