10 گوشی هوشمند پرفروش در جهان از دید کانترپوینت

0
1592

شرکت تحقیقاتی کانترپوینت (Counterpoint) اخیراً لیست پرفروش ترین گوشی‌های هوشمند سال 2019 در جهان را اعلام کرده است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از gadgetsnow، این گوشی‌های هوشمند بیشترین فروش را در سراسر جهان دارند. این لیست عشق اروپایی‌ها به گوشی‌های سامسونگ و علاقه‌ی آمریکایی‌ها به آیفون‌های اپل را نشان می‌دهد. گوشی‌های Oppo و Vivo نیز در چین پرفروش هستند.

آیفون XR اپل

اولین گوشی هوشمند پرچمدار اپل، iPhone XR، در صدر این لیست قرار دارد. این اسمارتفون بیشترین فروش را در سراسر جهان به دست آورده و تنها مدلی است که سهم بازار دو رقمی در هر منطقه را به ثبت رسانده است.

آیفون 11 اپل

در این لیست، آیفون دیگری وجود دارد که به نظر می‌رسد که تعداد فروشی همانند آیفون XR دارد و آن آیفون 11 است. ارزان‌ترین آیفون در گوشی‌های عرضه شده اپل در سال 2019، دومین گوشی هوشمند پرفروش سال 2019 است. آیفون 11 اپل در بین 5 گوشی هوشمند پرفروش در ایالات متحده و اروپا قرار گرفته است.

سامسونگ گلکسی A50

در رتبه‌ی سوم این لیست سامسونگ گلکسی A50 قرار دارد. گوشی هوشمند میان رده سامسونگ پرفروش‌ترین گوشی در اروپا است و در بین 5 گوشی برتر در خاورمیانه و آفریقا (MEA) و منطقه Apac قرار دارد.

سامسونگ گلکسی A10

در شماره 4 یکی دیگر از گوشی‌های سامسونگ، به نام گلکسی A10 است. این گوشی سامسونگ پرفروش‌ترین گوشی هوشمند در آمریکای لاتین (LATAM) و خاورمیانه و آفریقا (MEA) است. این گوشی همچنین در بین 5 گوشی برتر پرفروش در اروپا و منطقه APAC قرار گرفته است.

اوپو A5

طبق این لیست، Oppo A5 پنجمین گوشی هوشمند پرفروش در جهان است. گوشی هوشمند اقتصادی Oppo پرفروش‌ترین گوشی هوشمند در چین است.

آیفون 8

شماره 6 این لیست یکی دیگر از آیفون‌های اپل، آیفون 8 است. آخرین گوشی هوشمندی که با دکمه صفحه اصلی عرضه شده است. آیفون 8 هنوز یکی از پرفروش‌ترین گوشی‌های ایالات متحده است. این گوشی پس از آیفون XR و آیفون 11 به ترتیب در بین 5 گوشی برتر پرفروش در آمریکا در رده سوم قرار گرفته است.

سامسونگ گلکسی A20

هفتمین گوشی پر فروش جهان سامسونگ گلکسی A20 است. این گوشی هوشمند در بین 5 گوشی برتر پرفروش در آمریکای لاتین (LATAM) و خاورمیانه و آفریقا (MEA) قرار دارد.

آیفون 11 پرو مکس

هشتمین گوشی پر فروش جهان iPhone 11 Pro Max است. این اسمارت فون نشان دهنده‌ی موفقیت خط تولید آیفون‌های 2019 اپل است. آیفون 11 پرو مکس در تاریخ 11 سپتامبر 2019 به همراه آیفون 11 و آیفون 11 پرو عرضه شده و گرانترین مدل اپل در سال 2019 است.

آیفون 7

رتبه‌ی نهم نیز به آیفون 7 می‌رسد. آیفون 7 قدیمی‌ترین دستگاه اپل در این لیست است که در سپتامبر 2016 راه اندازی شد.

آیفون XS مکس

در شماره 10 لیست Counterpoint آیفون XS Max قرار دارد. از نظر اپل آیفون XS Max برترین گوشی در خط تولید این شرکت در سال 2018 است. طبق این گزارش، این پنجمین آیفون محبوب در ایالات متحده است.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها