با Eazy دوچرخه تان را تبدیل به موتور کنید

2 دقیقه ای دوچرخه تان را تبدیل به موتور کنید|کالاسودا

2 دقیقه ای دوچرخه تان را تبدیل به موتور کنید|کالاسوداکالاسودا_موتور دوچرخه Eazy را می توان در دو دقیقه از حالت الکترونیک به حالت مکانیک و بالعکس تغییر داد . موضوعی که برای افراد پرمشغله بسیار کاربردی است.

اگر شما هم اهل تفریح و دوچرخه سواری باشید حتما از Eazy  می دانید در بسیاری از موارد تردد با دوچرخه ساده در مسیرهای پرترافیک کار ساده ای نیست .

این موضوع به ویژه در خصوص اتوبان ها و جاده های خطرناک شهری صدق می کند. درواقع اگر قرار باشد با رکاب زدن مسیرهایی را که انواع ماشین و موتور در آن تردد می کند حرک کنید، با مخاطرات متعددی رو به رو می شوید .

از سوی دیگر مسیر خلوت کوچه و پسکوچه ها یا مسیرهایی که از طبیعت می گذرد نیازی به موتور ندارد و می توان از طریق رکاب زدن با سرعت متعادل در این مسیرها تردد کرد.

پس اگر شما هم با مسیرهای دوگنه سر و کار دارید و بین استفاده از موتور و دوچرخه سردرگم شده اید بد نیست دوچرخه مورد نظر ما را امتحان کنید.

bike-motor|کالاسوداEazy Bike Motor برای کمک به ارتقاء  تجهیزات داخلی خود نیز تمهیداتی اندیشیده و می توانید افزون بر تغییر کاربری ، برخی امکانات اضافی را نیز به ان بیفزایید. این موتور به عنوان یک واحد جمع و جور، حالت پیشرفته طراحی شده است که می تواند در عرض دو دقیقه به دوچرخه اضافه شود تا بلافاصله یک تجربه سواری رضایت بخش برای کاربران فراهم کند .

موتور دوچرخه Eazy شارژی است و در نتیجه برای محیط زیست کوچک ترین مشکلی ایجاد نمی کند. تنها کافیست مدتی کمتر ز ۳ ساعت شارژش کنید تا تا ۸۰ مایل از  مسیرتان را پوشش دهد .

بر همین اساس است که این موتور را می توان گزینه ای مناسب برای افرادی که با دوچرخه به محل کار یا دانشگه می روند تلقی کرد .

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها