دسته‌بندی نشده

آشنایی با بهترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۷ شرکت اپل

آشنایی با بهترین اپلیکیشن های سال 2017 شرکت اپلکالاسودا – به تازگی کمپانی قدرتمند اپل بهترین اپلیکیشن ها و موسیقی های  سال ۲۰۱۷ موجود در استور رسمی خود(app store) و آیتونز را برحسب بیشترین بازدید و دریافت نرم افزار  انتخاب کرده است . این انتخاب ها برحسب استفاده کاربران بوده است و همواره نرم افزار هایی که مورد استقبال میلیون ها کاربر سیستم عامل هوشمند IOS  بوده است  می توانند در کنار اپلیکیشن های موجود در گوشی هوشمند خود قرار گیرد .

در سال ۲۰۱۷ نرم افزار ها و بازی های بسیار پرطرفداری برای گوشی های هوشمند آیفون و آیپد ها معرفی شد که مورد استقبال بسیاری از طرفداران این سیستم عامل قدرتمند قرار گرفت حال با توجه به قرار گرفتن در روزهای پایانی سال میلادی شرکت اپل  مطابق چند سال اخیر در اقدامی جالب و پرهیجان بهترین اپلیکیشن ها و بازی های خود را بر حسب بازدید کاربران در اختیار علاقه مندان قرار داده است تا بتوانند با بهترین اپلیکیشن ها موجود در استور رسمی خود آشنا شوند . حال به بررسی این نرم افزار ها می پردازیم:

بهترین اپلیکیشن  گوشی هوشمند آیفون: Calm

لینک دانلود اپلیکیشن  Calm

 

بهترین بازی گوشی هوشمند آیفون:  Splitter Critters

لینک دانلود بازی Splitter Critters

 

بهترین اپلیکیشن آیپد:  Affinity Photo

لینک دانلود اپلیکیشن Affinity Photo

 

بهترین بازی آیپد:  The Witness

لینک دانلود بازی The Witness

 

اپل امسال لیستی کامل تر را با قوانین و نظم خاسی  انتشار داده است که بسیار جالب و اظلاعات بسیار مفیدی به کاربران میدهد و می توان  از صفحه‌ی Top Trends of the Year  به ترند‌های ۲۰۱۷ نگاهی داشته باشید.

همچنین موسیقی نیز به بخشی قدرتمند از آیتونز تبدیل شده است که طرفداران و علاقه مندان مخصوص خود را دارد برترین بهترین آهنگ‌ها و آلبوم‌های سال از لینک زیر قابل دریافت است :

http://applemusic.com/Music2017macrumors

پر بازدید ترین آهنگ و آلبوم نیز به شرح زیر است:

بهترین آهنگ سال ۲۰۱۷ : “The Shape of You” by Ed Sheeran

بهترین آلبوم سال ۲۰۱۷: “More Life.” by Drake

گذاشتن نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

To Top