اخبار

روس ها برای هتل سازی به فضا سفر کردند

روس ها برای هتل سازی به فضا سفر کردند|کالاسوداکالاسودا_دولت روسیه تصمیم دارد برای ساخت هتل به فضا سفر کند و در این منطقه هتل بسازد . این کار با هزینه ای بالغ  بر ۴۰۰ میلیون دلار انجام می شود ، که سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی آن را تامین می کنند.

سفر به فضا و زندگی در دیگر کرات همواره جزو آرزوهای بشر بوده . اما این بسیار مهیج خواهد بود که نه تنها به فضا سفر کنید، بلکه در یک هتل لوکس در فضا نیز اقامت داشته باشید .

این موضوعی است که مدنظر سازمان فضایی روسیه قرار گرفته و این سازمان قصد دارد در فضا یک هتل ویژه و منحصر به فرد خلق کند. درواقع سازمان فضایی روسیه تصمیم دارد یک هتل ماژولی لوکس جدید برای ایستگاه فضایی بین المللی بسازد. این ماژول لوکس حاوی چهارخوابگاه  است . هدف از ساخت آن اقامت توریست های فضایی برای بازدید از ماهواره است.

این اقدام خلاقانه ، بسیار هزینه بر است . اما به نظر می رسد روسیه فکر این جای کار را هم کرده و برای تامین مخارج از توریست ها هزینه ای بین ۴۰ تا ۶۰ میلیون دلار دریافت می کند. البته  مسافران می توانند هزینه سفر را  به طور اقساط  پرداخت کنند. این اقساط دو سال قبل از تاریخ سفر آغاز می شود.آنها همچنین می توانند همراه فضانوردان حرفه ای در فضا پیاده روی کنند و به تجهیزات ورزشی، وای فای و تجهیزات شستشو دسترسی خواهند داشت.

قرار است این هتل تا سال ۲۰۲۱ میلادی به بهره برداری برسد .

To Top