اخبار

207 فردا به فروش فوری می رسد

207 فردا به فروش فوری می رسد

کالاسودا - ایران خودرو در ادامه طرح فروش فوری اینترنتی خود، فروش پژو 405 و پژو 207 دستی را از ساعت 10 صبح فردا سه شنبه 31 اردیبهشت آغاز می کند.

به گزارش خبرنگار کالا سودا، ایران خودرو در ادامه طرح فروش فوری اینترنتی خود، فروش پژو 405 و پژو 207 دستی را از ساعت 10 صبح فردا سه شنبه 31 اردیبهشت آغاز می کند.

طرح فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو از ساعت 10 صبح فردا سه شنبه 31 اردیبهشت ماه در وبسایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir آغاز خواهد شد.

پژو 405 در این طرح حدود 64 میلیون تومان و پژو 207 هم حدود 97 میلیون تومان به فروش می رسد در حالی که در بازار آزاد هر کدام از این خودروها تقریبا با تفاوت 30 میلیون تومانی به فروش می رسند.

در این طرح نیز افرادی که طی 18 ماه گذشته از شرکت ایران خودرو محصولی را ثبت نام کرده اند امکان استفاده از این شرایط فروش را ندارند. بر این اساس هر ثبت‌نام مغایر با شرایط این بخشنامه از سوی شرکت یک‌طرفه ابطال خواهد شد، علاوه بر این در این بخشنامه امکان ثبت‌نام برای افراد بالای 18 سال نیز امکان‌پذیر است.

طرح های پیش فروش ایران خودرو در حالی اعلام می شود که خریداران همواره از بسته شدن سایت و تکمیل شدن ظرفیت فروش در دقایق ابتدایی گلایه داشته و عنوان می کنند به هیچ عنوان امکان ثبت نام در این طرح را پیدا نکردند.

یادآور می شود، هفته گذشته نیز ایران خودرو دو نوبت دست به فروش فوری محصولات خود زد که در آن طرح ها پژو 405 و پژو 206 را به فروش می رساند. در طرح هفته گذشته قیمت پژو 405 حدود 61 میلیون تومان تعیین شده بود که با توجه به گران شدن این محصول در بازار آزاد حالا ایران خودرو نیز در عرض یک هفته 2 میلیون تومان بر قیمت این خودرو افزوده است.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

نظر خود را اینجا بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برو بالا