3 توصیه بیل گیتس به دولت آمریکا برای پاکسازی کروناویروس

0
777

بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت، در مورد عملکرد آمریکا نسبت به همه گیری کرونا ویروس صحبت کرده و سه قدم اساسی برای پاکسازی این ویروس پیشنهاد کرد.

به گزارش کالاسودا و به نقل از foxnews؛ بیل گیتس معتقد است برای پایین آمدن تعداد مبتلایان به ویروس در سراسر آمریکا – که می‌تواند 10 هفته یا بیشتر طول بکشد – هیچ کس نباید به طور معمول به تجارت و کار خود ادامه دهد. هرگونه سردرگمی و عدم رعایت قوانین فقط می‌تواند تلفات اقتصادی را افزایش داده و احتمال بازگشت ویروس و مرگ و میر بیشتری را ایجاد کند.

علاوه براین باید آزمایش‌های بیشتری انجام شود و مقامات باید داده‌ها را جمع کنند تا “ما بتوانیم داوطلبان بالقوه را برای آزمایش‌های بالینی را شناسایی کنیم.”

علاوه بر این، گیتس خواستار اولویت‌های واضح در رابطه با افرادی است که باید از آنها تست انجام شود. زیرا کمبود کیت‌های تست کروناویروس یکی دیگر از مشکلات آمریکا در مقابله با کروناویروس است.

گیتس نوشت: “در ابتدای  لیست باید افراد شاغل مانند کارکنان مراقبت‌های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان قرار بگیرند، و پس از آن از افراد کاملاً علامت دار که بیشتر در معرض خطر جدی قرار می‌گیرند تست گرفته شود”.

به طرز حیرت انگیزی، گیتس خواستار رویكردی مبتنی بر داده‌ها برای ایجاد واكسن – چیزی كه ممکن است تا 18 ماه طول بكشد – شد و گفت دولت فدرال باید در قسمت‌هایی كه بخش خصوصی نمی‌تواند قدم بگذارد؛ وارد شود.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها