5 شخصیت شرور در تریلر جدید Spider-Man: No Way Home

5 شخصیت شرور در تریلر جدید Spider-Man: No Way Home معرفی شدند که دکتر اختاپوس  (Doc Ock)، Green Goblin، مرد شنی(Sandman) ، مارمولک ( Lizard) و Electro نام دارند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از cnet، اولین تیزر از جدیدترین فیلم مرد عنکبوتی با بازی تام هلند (Tom Holland) با معرفی 5 شخصیت  شرور منتشر شد.

شخصیت های شرور در مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست 

دکتر اختاپوس

آلفرد مونیا به نقش Doc Ock که اولین بار در سال 2004 در مرد عنکبوتی 2 ظاهر شد، بازگشته است.

گرین گابلین

گرین گابلین با نقش افرینی ویلم دافو، که اولین بار در مرد عنکبوتی در سال 2002 ظاهر شد، در فیلم حضور دارد.

الکترو

Electro  با نقش آفرینی جیمی فاکس  نیز در فیلم حضور دارد و این بار ظاهر آبی رنگ نخواهد داشت.

مرد شنی

مرد شنی شرور با بازیگری توماس هادن چرچ در مبارزه با مرد عنکبوتی 3 در سال 2007 جان سالم به در برد، اینک در این تریلر نیز حضور داشت. البته مشخص نیست چرچ دوباره این نقش را بازی می کند یا خیر. و ایا سند من در نقش شرور است و یا یک ابرقهرمان.

مارمولک

سرانجام، مارمولک. شخصیت شرور با نقش آفرینی ریس ایفانس در سال 2012 در مرد عنکبوتی شگفت انگیز ظاهر شد. دانشمند دیوانه که سعی داشت همه انسان ها را به هیبرید مارمولک تبدیل کند، پس از اینکه پیتر او را به شکل انسانی خود بازگرداند به زندان فرستاده شد. حدس و گمان بر مبنای حرکات او در تریلر نشان می دهد که او با فردی غیر از مرد عنکبوتی  تام هلند مبارزه می کند.

کرکس / شوکر / عقرب

ممکن است پل جیاماتی برای ایفای نقش راینو در MCU بازگردد، اما این بازیگر دقیقاً آن را  تایید نکرده است. او اولین بار در نقش کرگدن در کنار اندرو گارفیلد ، با نام مستعار الکسی سیتسویچ، در سال 2014 در مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 ظاهر شد.

نقش های دیگری که می توانند این گروه را تکمیل کنند شامل کرکس (مایکل کیتون)، شوکر (بوکیم وودبین) و اسکورپیون یا عقرب (مایکل ماندو) که همگی زنده هستند. اگر یکی از آن‌ها برگردد، این شش نفر را کامل می‌کند.

Spider-Man: No Way Home دوباره با بازی تام هالند در نقش پیتر پارکر و زندایا، ماریسا تومی و جیکوب باتالون به نمایش در می آید. کارگردان جان واتس پشت دوربین است و No Way Home در 17 دسامبر اکران می شود.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها