5 لوازم جانبی عالی برای رایانه شخصی در سال 2022

اگر رایانه شخصی دارید این پنج لوازم جانبی برای شما بسیار کاربردی است؛ علاوه بر این می‌توانید آن را به دوستان تان که از کامپیوتر استفاده می‌کنند؛ هدیه دهید.

به گزارش کالاسودا و به نقل از howtogeek، به استثنای محافظ برق، هیچ یک از این لوازم جانبی رایانه ضروری نیستند. با این حال، آنها تجربه شما را بهتر می‌کنند.

محافظ برق Addtam

محافظ برق برای هر رایانه شخصی، چه لپ تاپ و چه دسکتاپ، ضروری است. محافظ برق از رایانه شما در برابر نوسان ناگهانی برق محافظت می‌کند.

پایه هدفون NXZT

اگر شما در کنار رایانه تان از یک هدفون استفاده می‌کنید؛ این وسیله برای شما کاربردی است.

وقتی هدفون را کنار می‌گذارید؛ هیچ مکانی مناسبی برای قرار دادن آن وجود ندارد؛  اگر آنها را روی میز بگذارید، احتمالاً می‌افتند. این پایه هدفون می‌تواند به شما کمک کند.

منبع تغذیه APC

ممکن است به دلیل قطع برق؛ کارهایتان عقب بیوفتد.

اینجاست که یک منبع تغذیه اضطراری (یا UPS) وارد عمل می‌شود. این واحدها حاوی باتری‌های بزرگ هستند و به چندین پریز برق استاندارد برای رایانه رومیزی، مانیتور، چاپگر و سایر تجهیزات مجهز هستند.

USB هاب Anker

بسته به نحوه پیکربندی رایانه شخصی تان، هاب USB می‌تواند یک لوازم جانبی بسیار مفید باشد.

اینها دستگاه‌های کوچک و مستطیلی و دارای پورت‌های USB هستند که به یک پورت روی کامپیوتر متصل می‌شوند و در نتیجه یک اتصال USB را به چندین پورت تبدیل می‌کنند.

پد ماوس Razer

این مورد را در دستهٔ لوکس قرار دارد، اما هیچ چیز مانند داشتن یک پد ماوس در زیر صفحه کلید و ماوس شما عالی نیست.

این به شما فضای بسیار بیشتری را برای کار با ماوس می‌دهد و حس بهتری نسبت به میز سخت دارد. حتی اگر می‌خواهید لیوان قهوه خود را روی آن قرار دهید، فضای کافی برای زیر لیوانی نیز وجود دارد.

تشک‌های ماوس با قیمت‌های مختلفی عرضه می‌شوند.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها