5 وب سایتی که هر پی سی گیمری باید بشناسد

در اینجا پنج وب سایت کاربردی معرفی شده است؛ که همه‌ی گیمرهای رایانه‌ای باید از آن‌ها استفاده کنند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از howtogeek، وب سایت‌های زیادی وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند تا از بازی خود بیشترین لذت و بهره را ببرید، اما این پنج وب سایت، کاربردی‌ترین آن‌ها هستند.

5 وب سایت کاربردی برای پی سی گیمرها

وب سایت HowLongToBeat

به دست آوردن زمان تقریبی بازی برای هر گیمر مهم است. HowLongToBeat یک وب سایت مناسب در این زمینه است. این سایت موارد ارسالی مربوط به طول بازی را از اعضای انجمن می‌گیرد و سپس از همه این داده‌ها برای برآورد کلی استفاده می‌کند.

فرض کنید شما علاقه مند به خرید Death’s Door هستید. با مشاهده فهرست نتایج در HowLongToBeat، می‌بینید که بازی اصلی حدود 7.5 ساعت طول می‌کشد و در صورتی که قصد دارید آن را به طور کامل بازی کنید؛ باید 12 ساعت زمان بگذارید. رنگ قرمز سایت، برای مدت زمان بازی امتیاز ضعیفی دارد.

وب سایت PCPartPicker

این سایت یک بررسی سازگاری انجام می‌دهد تا مطمئن شوید که سیستم شما برای بازی مورد نظر مناسب است. PCPartPicker همچنین برآوردی از هزینه اجزای و سیستم عرضه می‌کند. همچنین لینک‌های خرید در وب سایت وجود دارد.

 وب سایت UserBenchmark

این سایت معیارهای و بررسی‌های کاربر را برای CPU ها، GPU ها، SSD ها، هارد دیسک‌ها و RAM دریافت می‌کند. سپس، همه آنها را کنار هم قرار می‌دهد تا بتوانید مقایسه تقریبی بین هر دو جزء در یک گروه را انجام دهید.

وقتی به فکر ارتقاء رایانه شخصی فعلی خود هستید، این سایت بسیار مفید است. فرض کنید می‌خواهید Intel Core i9-11900K و AMD Ryzen 9 5900X را با هم مقایسه کنید؛ این سایت این اطلاعات را در اختیار شما قرار می‌دهد.

وب سایت IsThereAnyDeal

ما قصد نداشتیم در این مقاله در مورد خرید بازی حرف بزنیم. اما این سایت می‌تواند بازی های جدید را با بهترین قیمت به شما معرفی کند. همچنین قیمت فعلی، کمترین قیمت و قیمت معمولی را در هر ویترین بازی به شما نشان می‌دهد و در نهایت تخفیفیات فروشگاه‌های مختلف را به شما معرفی می کند.

وب سایت Reddit

Reddit منبع خوبی برای گفتگو در مورد بیشتر بازی‌ها است. در بیشتر عناوین بازی، طرفداران می‌توانند نکاتی را در مورد مراحل دشوار بازی دریافت کنند و فن‌هایی را به اشتراک بگذارند.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها