5 ویژگی خانه هوشمند که باید در تعطیلات از آنها استفاده کنید

وسایل خانه هوشمند تنها برای راحتی و لذت شما در خانه نیستند؛ برخی از آنها برای لذت بیشتر از تعطیلات و امنیت استفاده می‌شوند که در این مطلب به آن‌ها می‌پردازیم.

حالت تقلید حضور را فعال کنید

به گزارش کالاسودا و به نقل از howtogeek، یکی از بهترین ویژگی‌های وسایل خانه هوشمند خودکار کردن کارها است. استفاده از اتوماسیون خانه هوشمند برای اینکه نشان دهند شما در خانه هستید؛ بسیار کاربردی است.

می‌توانید از فناوری خانه هوشمند برای روشن و خاموش کردن چراغ‌های هوشمند در فواصل زمانی تصادفی استفاده کنید.

یک کد قفل هوشمند موقتی تنظیم کنید

می‌توانید کد را طوری پیکربندی کنید که همیشه، در ساعات مشخصی کار کند، و وقتی در خانه هستید، می‌توانید به راحتی آن را خاموش کنید.

برای مثال اگر پرستار دارید که هر روز بین ظهر تا ساعت سه می‌آید، می‌توانید کد او را طوری تنظیم کنید که فقط در آن ساعات از دوشنبه تا جمعه کار کند.

ترموستات خود را تنظیم کنید

اگر حیوان خانگی یا گیاهان خانگی ندارید، حالا زمان خوبی است تا حالت تعطیلات ترموستات را روشن کنید. یا می‌توانید دمای خنک‌تری (در زمستان) یا گرم‌تر (در تابستان) تنظیم کنید.

از دوربین‌های امنیتی استفاده کنید

دوربین‌های امنیتی برای در نظر گرفتن همه چیز مفید هستند. داشتن یک یا دو دوربین امنیتی اضافی برای ورود به فضای زندگی در زمانی که دور هستید مفید است.

برای مثال، شما نمی‌خواهید در تمام طول سال یک دوربین امنیتی در بالای پله‌ها داشته باشید، اما وقتی خارج از شهر هستید، یک دوربین امنیتی را به‌طور موقت روی پله‌ها قرار دهید.

از سنسورهای هوشمند برای نظارت بر نشت و آتش سوزی استفاده کنید

می‌توانید از سیستم نشت یاب هوشمند Govee زیر شیر اصلی آب و هر جای دیگری که نگران نشتی یا ورود آب هستید قرار دهید.

برخی از این سیستم‌ها می‌توانند نشت‌ها را تشخیص دهند و به‌طور خودکار سیستم آب را از راه دور خاموش کنند.

آشکارسازهای دود هوشمند نیز عالی هستند. آن‌ها می‌توانند به شما بگویند که خانه شما زمانی که کیلومترها از آن فاصله دارید آتش گرفته است یا خیر.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها