5 کتاب مورد علاقه‌ی بیل گیتس در سال 2021

علیرغم مشکلات و فراز و نشیب‌های که بیل گیتس در سال 2021 با آن دست و پنجه نرم کرد؛ او توانست 5 کتاب مورد علاقه‌ی خود را مطالعه کند و آن را به شما توصیه می‌کند.

به گزارش کالاسودا و به نقل از cnet، بیل گیتس، یکی از بنیانگذاران مایکروسافت، سال پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشت. در ماه اوت از همسرش جدا شد و در ماه می شایعاتی در مورد رفتارهای مشکوک وی قبل از طلاق در نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال منتشر شد.

علیرغم خبرهای بد، اتفاقات خوبی نیز برای او رخ دارد. جنیفر، بزرگ‌ترین دختر گیتس، در ماه اکتبر ازدواج کرد.

بعد از همه این فراز و نشیب‌ها وی در روز دوشنبه یک ویدیو منتشر کرد و در آن اسم پنج کتابی که در سال 2021 از خواندن آن لذت برده را معرفی کرد.

5 کتاب مورد علاقه‌ی بیل گیتس در سال 2021

کتاب Project Hail Mary، اثر اندی ویر

گیتس، اندی ویر را از طریق کتاب پرفروش سال 2011، یعنی مریخی، کشف کرد. این رمان جدید این نویسنده است که در آن یک معلم دبیرستانی در یک جای متفاوت از خواب بیدار می‌شود و هیچ خاطره‌ای از چگونگی رسیدن به آنجا ندارد.

کتاب Hamnet، نوشته مگی اوفارل

همنت اثر مگی اوفارل به حقایق زندگی ویلیام شکسپیر و فرزند آن که با بیماری سختی دست و پنجه نرم می‌کرد، می‌پردازد.

Klara and the Sun، اثر کازوئو ایشی گورو

کازوئو ایشی گورو، نویسنده کتاب‌های هرگز رها نکن و بازمانده‌های روز، داستان جدیدی درباره دنیایی با ربات‌های فوق‌هوشمند نوشته است.

The Code Breaker اثر والتر ایزاکسون

کدشکن اثر والتر ایساکسون درباره درمان بیماری‌ها و دوری از ویروس‌ها است. بیل گیتس در ادامه گفت به دلیل شرایط کاری در بنیاد بیل و ملیندا گیتس با این کتاب آشنا شده است.

A Thousand Brains: A New Theory of Intelligence، نوشته جف هاوکینز

این کتاب غیرداستانی برای دوستداران علم است. جف هاوکینز، این کتاب را در مورد ارتباط بین علوم اعصاب و یادگیری ماشین نوشته است.

 

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها