8 ویژگی برتر اندروید 13 که بهتر است بدانید

در حالی که تغییرات اندروید 13 به اندازهٔ اندروید 12 چشمگیر نیست، اما با این وجود تعداد زیادی ویژگی و به روز رسانی مفیدی را در خود جای داده است.

به گزارش کالاسودا و به نقل از androidpolice؛ ما هشت مورد از بهترین ویژگی‌های اندروید 13 را گردآوری کردیم.

8 ویژگی برتر اندروید 13

اعلان اُپت‌این

هیچ‌کس اعلان‌های غیرضروری را دوست ندارد، بنابراین اندروید 13 دارای قابلیت انتخاب کردن اعلان‌های برنامه را در خود جای داده است.

در این نسخهٔ اندروید وقتی برای اولین بار یک برنامه را راه اندازی می‌کنید، یک پنجره پاپ آپ ظاهر می‌شود که از شما می‌پرسد آیا می‌خواهید اعلان‌ها را دریافت یا رد کنید.

تنظیمات زبان هر برنامه

این ویژگی یک موهبت الهی برای افراد دو زبانه است که اکنون می‌توانند زبان دلخواه خود را برای برنامه‌های جداگانه تغییر دهند.

برای تغییر زبان برنامه، به صفحه اطلاعات برنامه بروید و روی دکمه زبان ضربه بزنید.

نمادهای شخص ثالث Material You

در حالی که Material You یک روش خوب برای یکپارچه سازی برنامه‌های شما است، آیکون برنامه به برنامه‌های گوگل محدود شده است. اما در اندروید 13 دست شما بازتر است.

گسترش پالت‌های Material You

شما در سفارشی کردن Material You  طیف گسترده و 16 رنگ کاغذدیواری را در اختیار دارید.

برای استفاده به سادگی به منوی Wallpaper & Style بروید تا همه رنگ‌های جدید را مشاهده کنید.

بهبود کلیپ بورد

اندروید 13 پیشرفت قابل توجهی در کپی کردن متن و تصاویر دارد. وقتی متن یا تصویری  را در این نسخهٔ اندروید کپی می‌کنید؛ یک پنجره پاپ‌آپ کوچک در گوشه پایین سمت چپ صفحه نمایش شما ظاهر می‌شود که امکان ویرایش دارد. همچنین پس از 60 دقیقه به طور خودکار پاک می‌شود.

پشتیبانی چند کاربره

اندروید 13 دارای مجموعه ای از ویژگی‌ها برای کمک به مدیریت چندین کاربر در دستگاه‌های اندرویدی است و این قابلیت در اندروید 13 ارتقا یافته است.

داشبورد حریم خصوصی 7 روزه

اندروید 12 داشبورد حریم خصوصی را معرفی کرد که نشان می‌دهد برنامه‌های شما در یک دوره 24 ساعته به چه چیزی دسترسی داشته‌اند. اندروید 13 با گسترش داشبورد حریم خصوصی برای نمایش هفت روز گذشته، اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

مدیا پلیر بهتر

مدیا پلیر اندروید 13 با اصلاح ویژگی‌ها به جای معرفی ویژگی‌های جدید، به روز رسانی‌های خوبی را دریافت کرده است.

این مدیا پلیر ظاهر جدید و ویژگی‌های اضافی عالی دارد.

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها