خبری از پرداخت‌های درون برنامه‌ای در بازی Age of Empires 4 نخواهد بود

بازی Age of Empires 4 به تازگی معرفی شده و طرفداران سبک استراتژی را خوشحال کرده است. خبر خوشحال کننده‌تر برای طرفداران این است که در Age of Empires 4 خبری از پرداخت‌های درون برنامه‌ای نخواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کالاسودا همراه باشید.

همان طور که در روزهای گذشته به اطلاع شما رساندیم، بازی Age of Empires 4 در رویداد XO19 به طور رسمی معرفی شد تا یک سری قدیمی و فراموش شده‌ دیگر که از قضا، یک بازی استراتژی است، دوباره متولد شود و بر سر زبان ها بیفتد.

کارگردان سری Age of Empires، یعنی آقای Adam Isgreen به تازگی مصاحبه جدیدی را انجام داده و در آن خیلی محکم تایید کرده که در بازی Age of Empires 4 خبری از پرداخت‌های درون برنامه ای یا Microtransactions نیست. آقای کارگردان توضیح داده که قرار دادن یک عنصر مانند پرداخت‌های درون برنامه ای در یک بازی استراتژیک، ایده درستی نبوده و تیم سازنده قصد دارد تا تمرکز خود را برروی ساخت بسته‌های الحاقی و محتویات اضافی بگذارد.

کارگردان بازی Age of Empires 4 همچنین توضیح داد که برای ساخت این عنوان به حرف بازی‌بازان و طرفداران گوش خواهد داد و تیم سازنده متناسب با درخواست بازی‌بازان، موارد و تمدن‌های مختلفی را اضافه خواهد کرد. به عنوان مثال، مودهای بازی Age of Empires 4 بر اساس پیشنهاد بازی‌بازان طراحی می‌شوند و تغییر می‌کنند. کارگردان بازی Age of Empires 4 به بازی‌بازان و طرفداران اطمینان می‌دهد که او و تیم سازنده، ایده‌های جالبی برای ساخت بازی Age of Empires 4 دارند و بازی‌بازان و طرفداران باید منتظر آیتم‌ها و محتویات جدید باشند.

بازی Age of Empires 4 که استودیوی رلیک اینترتینمنت (Relic Entertainment) وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را بر عهده دارد. در تاریخی نامشخص برای پلتفرم رایانه‌های شخصی یا PC عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد بازی Age of Empires 4 و عدم وجود پرداخت‌های درون برنامه ای در این عنوان استراتژی چیست؟

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها