مبارزه برای فرار از جهنم؛ بررسی و آشنایی با بازی Agony

0
۲۲
Agony

Agony  یکی از ترسناک ترین بازی های چند سال اخیر به حساب می آید که به نظر در سال ۲۰۱۸ به موفقیت های بزرگی دست پیدا کند. Agony یک بازی اول شخص ترس- بقا و روانشناختی است که توسط استدیو لهستانی و تازه تاسیس Madmind منتشر خواهد شد . داستان بازی Agony در جهنم روی خواهد داد و با هیولاهای جهنمی و فضایی پر از اتفاقات ترسناک رو به رو خواهیم شد . به نظر می رسد این بازی فوق العاده در ۳۰ مارس ۲۰۱۸ برای کنسول های بازی پلی استیشن ۴ ،ایکس باکس وان و مایکروسافت ویندوز عرضه شود .
بازی‌های ترسناک همواره طرفداران خاص خود را در بین گیمر‌ها دارند و همیشه سبک محبوبی به شمار می‌روند. متاسفانه سازندگان بازی های رایانه ایی به نسبت سبک های دیگر توجه زیادی به این سبک نمی کنند و شاید تعداد کمی بازی با ژانر ترسناک از جمله Doom ، Outlast 2 منتشر شده که توان رقابت با عنوان های برتر بازی های رایانه ایی را داشته باشد به نظر می رسد Agony بتواند به عنوان یکی از نامزد های برترین بازی سال ۲۰۱۸ قرار گیرد . حال به بررسی این بازی ترسناک می پردازیم:

این استدویو پرطرفدار شروع و داستان جالبی را برای بازی در نظر گرفته است . در این بازی شما درقالب روح عذاب کشیده‌ای بازی می‌کنید که در اعماق جهنم سرگردان شده و از گذشته خود هیچ اطلاعی ندارد و چیزی را به یاد نمی‌آورد. شخصیت بازی به نظر به اعماق جهنم فرستاده شده تا شکنجه شود

. تنها هدف گیمر ها در طول این بازی فرار از جهنم و گریز از رنج و عذابی است که به شکل نا خواسته متحمل آن شده و به آن گرفتار شده اند . در طول بازی گیمرها متوجه خواهد شد که آن ها به قابلیت هدایت و کنترل ذهن هیولا‌ها و دیو‌ها در بازی را دارند . در نتیجه می‌توانند برخی از دیو‌های ساده‌لوح و ضعیف را در اختیار خود در آورند که به وسیله این کار می‌توان به زنده ماندن در شرایط وخیم کمک کند . قهرمان عذاب‌کشیده ما با جستجو در این جهان آتشین و رو به رو شدن با دیو‌ها و شیطان‌های آن بالاخره متوجه می‌شود که فقط یک راه برای گریز از این جهنم وجود دارد و آن هم ملاقات با الهه قرمز (the Red Goddess) است.