AirPods 2 اپل ؛ نسل جدید محصولات اپل به زودی رونمایی می شوند

0
344
AirPods 2 اپل ؛ نسل جدید محصولات اپل به زودی رونمایی می شوند

روز 25 مارس AirPods 2 در رویداد خبری کمپانی اپل رونمایی می شود، 25 مارس قرار است یک رویداد خبری برای سرویس های اپل برگذار شود با این وجود شواهدی وجود دارد که نشان می دهد AirPods 2 اپل و یک شارژر بی سیم در این مراسم رونمایی می شود.

بر اساس اخبار موجود AirPods 2 اپل روز 29 مارس به صورت رسمی روانه بازار فروش می شود، نسخه قبلی این محصول نیز تا روز 28 مارس در اختیار کاربران قرار می گیرد و فروش آن تا یک روز قبل از رونمایی این محصول به فروش می رسد.

AirPods 2 اپل با چه قابلیت هایی روانه بازارفروش می شود؟

هنوز اطلاعات زیادی در مورد این محصول منتشر نشده است اما به نظر می رسد AirPods 2 اپل مشکلات نسخه قبلی را برطرف کرده است. بر اساس شایعات مشکلاتی نظیر حذف نویز، مقاومت در برابر آب و ضعف باتری این محصول در نسخه جدید این محصول برطرف شده است. بر اساس اخبار موجود AirPods 2 اپل از پردازنده جدید W2 بهره می برد ؛ این چیپست روی اپل واچ 3 نیز استفاده شده و در بخش باتری شرایط بسیار خوبی را برای کاربران فراهم کرده است.AirPods 2 اپل با چه قابلیت هایی روانه بازارفروش می شود؟

AirPods 2 اپل با چه قیمتی در اختیار کاربران قرار می گیرد؟

در مورد قیمت این محصول هیچ صحبتی مطرح نشده است، اما به نظر می رسد با توجه به ساخت محصولات مشابه با قیمتی پایین تر روانه بازار فروش شود، البته این موضوع تنها دلیلی نیست که باعث شده شایعاتی ایجاد شود که این محصول با قیمتی پایین تر در اختیار کاربران قرار می گیرد، حذف جک 3.5 میلی متری موضوعی است که برخی کاربران را مجبور می کند که از هدفون های بیسیم استفاده کنند، از این رو برای کاربران اپل برترین انتخاب استفاده از محصولات همین برند قدرتمند است.

در روزهایی که اپل فروش خوبی را بابت گوشی های هوشمند خود تجربه نمی کند، باید دید رونمایی از AirPods 2 اپل می تواند شوک خوب به بازار فروش این کمپانی مشهور وارد کند یا باز هم کاربران به دلایل مختلف استفاده از برند های چینی را به محصولات این برند کهنه کار وبا کیفیت ترجیح می دهند.

نظر شما در مورد AirPods 2 اپل چیست؟ آیا AirPods 2 اپل می تواند با قیمتی مناسب وارد بازار جهانی شود؟ نسخه قبلی این محصول با قیمتی در حدود 170 یورو به فروش می رسد که در مقایسه با رقبا قیمت بسیار بالایی دارد.

با ما در صفحه اینستاگرام و تلگرام کالاسودا به روز باشید

عضویت
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها