اخبار

بررسی یک نرم افزار کاربردی برای طرفداران کتاب های دیجیتالی

کالاسودا -

کالاسودا- AlReader –any text book reader یکی از محبوب ترین نرم افزار های اجرای کتاب های دیجیتالی است که برای سیستم عامل اندروید در اختیار کاربران قرار می گیرد این نرم افزار توسط Alan.Neverland توسعه پیدا کرده و توانسته به خوبی تمام نیاز های کاربران در این حیطه را برطرف کند. شاید بتوان این نرم افزار را یکی از ساده ترین اپلیکیشن های اندرویدی دانست که قابلیت اجرای تمام فرمت های موجود را در بخش فعالیت خود دارد.

یکی از رویداد های جالب در عصر تکنولوژی استفاده از کتاب ها به صورت الکترونیکی است و دیگر نیازی به قطع درختان و تهیه نسخه چاپی نخواهد بود و کاربران می توانند با قیمتی مناسب تر نسخه دیجیتالی آن را در اختیار گیرند و در هر محیطی به مطالع آن بپردازند.با استفاده از  نرم افزار AlReader –any text book reader می توان فایل های متنی خود را انتخاب کرد و از آن بهره برد . ویژگی منحصر به فرد این نرم افزار این است که این اپلیکیشن قابلیت تبدیل متن به نوشتار را با استفاده از موتوری قدرتمند نوشتار را به گفتار تبدیل می کند و می تواند تمام فرمت ها را صدایی شفاف و واضح در اختیار کاربران قرار می دهد.

لینک دانلود نرم افزار AlReader –any text book reader برای سیستم عامل اندروید

برخی ویژگی های این نرم افزار پرکاربرد به شرح زیر است:

تنظیم میزان فونت فایل ها، رنگ و روشنایی صفحه نمایش

قابلیت  رمز گذاری فایل های متنی

پشتیبانی از انواع فرمت های مختلف نظیرfb2، fb3، fbz، txt، epub ، html، doc، docx، odt، rtf، mobi (no DRM)، prc (PalmDoc)، tcr

استفاده  از سیستم فوق العاده ی تبدیل متن به گفتار

دسترسی به مجموعه ای از کتاب ها به صورت آنلاین

دسته بندی کاربردی تمامی کتاب های موجود در حافظه بر اساس ژانر، عنوان، سال انتشار و …

پشتیبانی از انواع زبان های مختلف

 

 

برو بالا