اخبار

بررسی یکی از جدیدترین گجت های پوشیدنی که وارد بازار ایران شده است

کالاسودا -

کالاسودا- یکی از جدیدترین گجت های پوشیدنی که وارد بازار ایران شده است مچ بند هوشمند Altra HR Special Edition ساخت شرکت فیت بیت است. این برند آمریکایی محبوبترین و پرفروش ترین برند مج بند های ورزشی جهان با بیش از ۵۰% سهم بازار این کالاست. این مچ بند در بازار ایران نیز با قیمتی در حدود یک میلیون تومان در اختیار کاربران قرار می گیرد و با گوشی های هوشمندمبتنی بر سیستم عامل اندروید و IOS سازگاری کامل دارد. حال قصد داریم به بررسی کوتاهی از این مچ بند سلامتی بپردازیم:

Altra HR Special Edition با ظاهر ظریف و زیبایش، ویژگی های بی نظیر و منحصر به فرد فیت بیت مثل تشخیص هوشمند نوع تمرین / فعالیت و تشخیص هوشمند خواب و مراحل خواب را در خود دارد. از این رو یکی از خاص ترین محصولات این برند محسوب می شود این مدل باریکترین مچ بند ورزشی این برند با نمایشگر OLED و حسگر ضربان قلب است.

نمایشگر کوچک Alta HR قابلیت نمایش هشدارهای پیامک، تماس های تلفنی و پیام های تقویم را دارد. با ضربه زدن به نمایشگر Alta HR میتوانید وضعیت های مختلف را انتخاب یا فعال کنید. باتری داخلی Alta HR با یک شارژ کامل تا ۷ روز دستگاه را روشن نگه میدارد. قابلیت Reminder To Move فیت بیت به شما یاد اوری میکند تا مدت طولانی بدون حرکت نمانید و با این روش سوخت و ساز بدنتان را در سطح بالایی نگه دارید. با اندازه گیری مداوم ضربان قلب در طول روز و حین تمرین میزان مصرف کالریتان را با دقت بیشتری اندازه بگیرید. نرم افزار فیت بیت محدوده ضربان قلب را به شما اطلاع میدهد تا با سبک یا سنگین تر کردن تمرینات، بیشترین بازدهی را داشته باشید، علاوه بر اینکه میتوانید تاثیر تمرین را بر تغییرات ضربان قلب در زمان استراحت، که یکی از نشانه های سلامت قلب است مشاهده کنید.

ویژگی SmartTrack فیت بیت تمرین هایی مثل دویدن، دوچرخه سواری و … را به صورت خودکار تشخیص داده و ثبت میکند. فیت بیت با کمک حسگر ضربان قلب راحل خواب عمیق، خواب سبک و REM را تشخیص میدهد. با تکنولوژی تشخیص هوشمند خواب دیگر نیازی نیست به منوی دستگاه مراجعه کنید تا وضعیت خواب را فعال کنید. موتور ویبره داخلی مچبند با لرزش ارامی صبح شما را از خواب بیدار میکند.

 

مطالب مرتبط

برو بالا